اولین قدم در دکوراسیون اتاق نشیمن این است که مشخص کنید می خواهید در اتاق چه کاری انجام دهید. آیا اتاقی با تلویزیون به عنوان نقطه کانونی می خواهید یا اتاقی می خواهید که برای برگزاری گفتگو و پذیرایی از مهمانان طراحی شده باشد. ۹ ایده برای مبلمان اتاق نشیمن

وقتی تصمیم گرفتید که چگونه می خواهید از اتاق نشیمن خود استفاده کنید، وقت آن است که در مورد تم رنگی تصمیم بگیرید.

تم های رنگی

اگر اتاق کوچکی دارید، به مبلمانی نیاز دارید که رنگ روشن داشته باشد و جاگیر نباشد. شما می خواهید اندازه فضا را بهینه کنید. رنگ های روشن می توانند اتاق را بزرگتر از آنچه هست نشان دهند.

میز

می توانید یک میز گرد، مربع یا مستطیل شکل تهیه کنید. انواع مختلفی از میزها وجود دارد. میزها می توانند چوبی، شیشه ای یا فلزی باشند. هدف این است که بدانید چه نوع میزی و به چه شکلی، متناسب با فضای شما می باشد.

صندلی

می توانید طرح را ساده کنید یا جسورانه رفتار کنید و یک صندلی منحصر به فرد و بدنه طرح دار انتخاب کنید. صندلی های منحصر به فرد به اتاق شما حس زیبایی می بخشند. صندلی های طرح دار به شما کمک می کنند تا رنگ و استایلی به اتاق خود بدهید.

طراحی اتاق نشیمن می تواند سرگرم کننده باشد. مبل، صندلی و میز، پایه و اساس هر اتاق نشیمن است.

9 ایده برای مبلمان اتاق نشیمن

9 ایده برای مبلمان اتاق نشیمن

9 ایده برای مبلمان اتاق نشیمن

9 ایده برای مبلمان اتاق نشیمن

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۹ ایده برای مبلمان اتاق نشیمن – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *