شما می توانید با استفاده از کفپوش چوبی در آشپزخانه خود زیبایی خاصی به آن ببخشید. اگر می ترسید کفپوش چوبی را در آشپزخانه خود امتحان کنید، بدانید تا زمانی که چوب را به طور صحیح آماده و آب بندی کنید، مشکلی به وجود نمی آید و می توانید در آخر آشپزخانه زیبایی را داشته باشید. از آنجا که معمولا در آشپزخانه ها کاشی کاری های زیادی وجود دارد، اضافه کردن کفپوش چوبی می تواند به ایجاد تنوع در ظاهر کمک کند. ۴ ایده برای استفاده از چوب در طراحی داخلی

۱- سقف چوبی

این سقف شگفت انگیز از روشی مناسب برای ادغام الگوهای چوبی در خانه شما استفاده می کند. اضافه کردن سقف چوبی، راهی آسان برای اضافه کردن جزئیات معماری بدون وارد کردن پیمانکار است. دیوار پنجم (سقف) شما اغلب مورد غفلت واقع می شود، اما هنگام در نظر گرفتن کارهای چوبی طرح دار، مکانی عالی برای شروع است.

4 ایده برای استفاده از چوب در طراحی داخلی

۲- کفپوش حمام خیره کننده

مشابه استفاده از چوب در آشپزخانه، حتماً کفپوش چوبی موجود در حمام خود را آب بندی کنید تا از رطوبت جلوگیری شود. استفاده از چوب در کف حمام، باعث می شود تا حمام شما ظاهری خیره کننده داشته باشد.

4 ایده برای استفاده از چوب در طراحی داخلی

۳- از کفپوش های رنگی استفاده کنید

اگر کفپوش های چوبی برای شما خیلی ساده هستند، ما راه حلی را پیدا کرده ایم تا سطح آن را بالا ببریم. این کفپوش های چوبی و آبی خیره کننده مطمئناً به محض قدم زدن بر روی آن ها، توجه میهمانان شما را به خود جلب می کنند. ما فکر می کنیم اضافه کردن قطعات کف رنگی در فضایی کوچک مانند ورودی، به بهترین وجه کار می کند و تاثیرگذار است.

4 ایده برای استفاده از چوب در طراحی داخلی

۴- استفاده از چوب در آشپزخانه

در اینجا یک ایده دیواری چوبی وجود دارد که برای آشپزخانه مناسب است. درب چوبی طرح دار یکی دیگر از روش های عالی برای وارد کردن این ظاهر به آشپزخانه است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده برای استفاده از چوب در طراحی داخلی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *