مفهوم مینیمالیسم می تواند برای هر چیزی از هنر و سبک زندگی گرفته تا معماری و طراحی داخلی کاربرد داشته باشد. در ادامه، این سبک از طراحی داخلی را بررسی می کنیم. سبک مینیمال در طراحی داخلی

طراحی داخلی مینیمالیستی بسیار شبیه به طراحی داخلی مدرن است و شامل استفاده از ملزومات ضروری برای ایجاد یک فضای ساده و بدون سر و صداست.

این سبک معمولا از ترکیبی بیش از دو رنگ اساسی حاصل نمی شود. در چنین طراحی بسیار مهم است که فضا را به درستی تقسیم کنید. فضای داخلی مینیمالیستی معمولا جمع و جور، سیاه یا خاکستری است و شکل هندسی سختی دارد.

سبک مینیمال در طراحی داخلی

عناصر طراحی مینیمالیستی

سبک مینیمالیستی فقط از عناصر اساسی استفاده می کند و در آن تزئینات بیش از حدی وجود ندارد. این سبک معمولا ترکیبی از نور زیاد و مبلمان کاربردی است و بر روی شکل، رنگ و بافت که از عناصر اساسی هستند، تمرکز دارد.

مبلمان و لوازم جانبی مینیمالیستی بر کاربردی بودن تمرکز دارند. وسایل و لوازمی با تزئینات بسیار عالی در این سبک پیدا نخواهید کرد. در عوض، تمرکز بر روی خلوص و سادگی شکل و فرم است.

این سبک با سطوح شفاف و تمیز، دیوارهای برهنه با حداقل کارهای هنری و درهم ریختگی و تک رنگ قابل تشخیص است. 

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیسبک مینیمال در طراحی داخلی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *