اگر به تازگی به خانه جدیدی نقل مکان کرده اید یا اینکه می خواهید اتاق نشیمن خود را تغییر دهید، اضافه کردن چند عنصر تزئینی می تواند تفاوت بزرگی را ایجاد کند. چه سبک شما برونگرا و التقاطی باشد یا شیک و پیچیده، این ایده های ساده از دکوراسیون اتاق نشیمن فورا ذهن شما را بیدار می کند. ۱۲ دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن

کوسن ها یک راه عالی برای تزئین فضای اتاق نشیمن شما هستند. کوسن های متالیک بر روی کاناپه‌ های مشکی، سفید یا برنزه عالی به نظر می‌ رسند و مبلمان را ظریف جلوه می‌ دهند. همچنین می توانید چند کوسن بزرگ را به نشیمن خود اضافه کنید تا بافت بیشتری به منطقه اضافه کنید.

یک دیوار برجسته می تواند فضای داخلی اتاق نشیمن شما را نیز متمایز کند. کوتاه ترین دیوار خانه را برای رنگ آمیزی در سایه ای پر رنگ انتخاب کنید که با بیشتر مبلمان شما هماهنگ است. به عنوان مثال، اگر تعدادی عناصر برنزی، مسی و خرمایی در اتاق نشیمن دارید، دیوار نارنجی سوخته یک انتخاب تک رنگ است که همه چیز را در اتاق به هم نزدیک می کند.

در نهایت، چند گیاه طبیعی یا مصنوعی را به گوشه‌ های اتاق نشیمن اضافه کنید تا اتاق را جذاب‌ تر کنید. گیاهان بدون توجه به طرح رنگ اتاق نشیمن شما عالی به نظر می رسند و می توانید آنها را با توجه به فصل تغییر دهید.

12 دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن

12 دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن

12 دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن

12 دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن

12 دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن

12 دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۱۲ دکور اتاق نشیمن یک خانه مدرن طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی اتاق نشیمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *