شومینه نه تنها احساس گرما را برانگیخته، بلکه به عنوان یک کانون برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما عمل می کند. شومینه فضای بیشتری را برای دکوراسیون شما فراهم می کند و به اتاق شما یک نقطه مرکز واقعی می دهد. ۹ ایده برای استفاده از شومینه در دکوراسیون داخلی

۱- شومینه را با چوب پر کنید

حتی اگر شومینه ای خاموش داشته باشید، سعی کنید آن را با برش های چوبی پر کنید. ما ایده هایی را دوست داریم که احساس طبیعی و یادآور یک شومینه واقعی باشند.

9 ایده برای استفاده از شومینه در دکوراسیون داخلی

۲- شومینه مدرن

شما می توانید یک شومینه برقی یا گازی را در ساختمان خود قرار دهید و یک روکش را در اطراف آن بسازید تا ظاهری کاملاً داخلی داشته باشد.

9 ایده برای استفاده از شومینه در دکوراسیون داخلی

۳- استفاده از شومینه در دیوار LCD

شما می توانید مانند تصویر یک شومینه را در دکوراسیون خود به کار ببرید و آن را با تکه های برش خورده از چوب پر کنید. همچنین یک قفسه در زیر LCD ایجاد کنید تا وسایل دکوری را بر روی آن قرار دهید.

9 ایده برای استفاده از شومینه در دکوراسیون داخلی

۴- علاقه بصری ایجاد کنید

یک شومینه استفاده نشده مملو از پتانسیل است. این طرح چوب نه تنها احساس دنج و دلپذیری را ایجاد می کند بلکه چشم را به خود جلب می کند و علاقه بصری زیادی به فضا می بخشد.

9 ایده برای استفاده از شومینه در دکوراسیون داخلی

۵- اضافه کردن شومینه در اتاق های مختلف

شاید شما در حال حاضر در اتاق نشیمن خود یک شومینه داشته باشید، اما در نظر داشته باشید که در این عکس، به کار بردن شومینه در اتاق ناهار خوری چقدر زیبا به نظر می رسد. استفاده از شومینه در اتاق ناهار خوری شخصیت زیادی را به فضا می بخشد.

۶- افزودن آجر دور شومینه

اگر می خواهید شومینه خود را واقع بینانه تر کنید، افزودن آجر در دور آن را در نظر بگیرید. آجر سفید مصنوعی به آن کمک می کند تا واقعی به نظر برسد و حس گرما را در محیط القا کند.

۷- استفاده از میز شبیه شومینه

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید میزی به شکل شومینه در زیر LCD قرار گرفته است که به زیبا شدن دکوراسیون منزل کمک می کند و همچنین از آن برای قرار دادن قاب عکس و وسایل دکوری دیگر استفاده شده است.

۸- شومینه برقی در دکوراسیون اتاق نشیمن

همان طور که در تصویر پیداست، قرار دادن یک شومینه برقی در کف اتاق و نصب تلویزیون در بالا راهی عالی برای شیک نگه داشتن اتاق نشیمن به نظر می رسد.

۹- چراغ های چشمک زن را اضافه کنید

اگر می خواهید کمی بیشتر به شومینه خود اضافه کنید، رشته ای از چراغ های چشمک زن را در نظر بگیرید. چراغ ها چشمک می زنند و احساس مشابهی به مانند یک شومینه روشن می بخشند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه دکوراسیون داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۹ ایده برای استفاده از شومینه در دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *