در طراحی داخلی، سبکی عاشقانه تر از طراحی اسپانیایی وجود ندارد. همچنین این سبک دارای بخشی از طراحی داخلی مدیترانه ای می باشد. فضای داخلی اسپانیایی گرم و پرشور و کاملاً شیک است. در ادامه ۷ ویژگی از سبک طراحی داخلی اسپانیایی را بررسی می کنیم. ۷ ویژگی طراحی داخلی به سبک اسپانیایی

۱- فضای داخلی اسپانیایی

فضاهای داخلی به سبک اسپانیایی نه تنها احساس سنتی بودن را القا می کنند بلکه احساس گرما و راحتی را نیز در خود جای می دهند. این فضای نشیمن خیره کننده دارای دیوارهای گچی سفید، یک شومینه کاشی کاری شده و قطعه های چوب طبیعی در معرض دید می باشد.

7 ویژگی طراحی داخلی به سبک اسپانیایی

۲- آزمایش با رنگ

بسیاری از فضاهای نشیمن با الهام از سبک اسپانیایی، رنگ سفید و قطعه چوب های طبیعی را شامل می شوند، اما این فضای دوست داشتنی در تصویر ثابت می کند که ترکیب نقاشی بزرگ و فرش با الگوی پر جنب و جوش، به بهترین وجه ممکن فضا را پر انرژی و رنگارنگ کرده است.

7 ویژگی طراحی داخلی به سبک اسپانیایی

۳- وسایل عتیقه و زینتی

طراحی اسپانیایی اغلب به تاریخ ادای احترام می کند و عناصر با ارزش را در کل فضا حفظ می کند. این اتاق نشیمن دارای لوستر آهنی بزرگی است که به آن ارزش تاریخی بخشیده است. همچنین می توان از سایر لوازم جانبی تحت تأثیر سبک اسپانیایی مانند سفال و عناصر چوب طبیعی نیز استفاده کرد.

7 ویژگی طراحی داخلی به سبک اسپانیایی

۴- سقف های طاقدار و تیرهای چوبی در معرض دید

این اتاق نشیمن با تیرهایی از چوب طبیعی و طاق های خمیده روستیک در قسمت در و پنجره، طراحی و اجرا شده است. حتی اگر خانه شما از ویژگی های معماری داخلی اسپانیایی برخوردار نیست، می توانید ظاهر را با لوستر آهنی بزرگی که به عنوان محوری برای فضای شما ایجاد می شود از نو بسازید.

7 ویژگی طراحی داخلی به سبک اسپانیایی

۵- سقف های گنبدی

این اتاق نشیمن زیبا و دلپذیر دارای سقفی گنبدی شکل است که باعث می شود فضای آن باز و هوای گسترده ای داشته باشد. این اتاق هنگامی که با مبلمان شیک تزئین می شود نمونه ای عالی از یک فضای مدرن اسپانیایی است.

7 ویژگی طراحی داخلی به سبک اسپانیایی

۶- گچ و شومینه

بسیاری از خانه های اسپانیایی دارای یک مرکز کانون یا محوری هستند که در اتاق قرار گرفته است. این فضای زیبا دارای شومینه ای با گچ بری زیبا است که به فضا عمق و گرما می بخشد.

۷- لوازم جانبی اسپانیایی

این فضای نشیمن باز دارای لوازم جانبی مختلفی از آثار اسپانیایی مانند فرش دست بافت رنگ روشن و همچنین گیتارها می باشد. حتی اگر درهای طاق دار در اتاق خود ندارید، چند شی از آثار اسپانیایی می تواند به شما کمک کند تا فضای داخلی نزدیک به سبک اسپانیایی داشته باشید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۷ ویژگی طراحی داخلی به سبک اسپانیایی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *