برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح های رنگی گرم برای تزئین، در ادامه با ما همراه باشید تا به ساختمان خود جلوه ای زیبا و دلنشین بدهید. ۶ ایده برای استفاده از رنگ های گرم در طراحی داخلی

۱- آشپزخانه تک رنگ به رنگ قرمز

اگر به دنبال ایجاد یک محیط دراماتیک در فضای آشپزی خود هستید، رنگ قرمز گرم و مات باعث می شود آشپزخانه کوچک بسیار بزرگتر به نظر برسد.

6 ایده برای استفاده از رنگ های گرم در طراحی داخلی

۲- اتاق نشیمن مدرن با ترکیب رنگ قهوه ای و زرد

رنگ قهوه ای و زرد در این اتاق نشیمن یکدیگر را تکمیل و به خوبی تعریف می کنند. آینه بالای شومینه و چراغ رومیزی، هر دو دارای رنگ طلایی هستند که باعث گرم تر شدن محیط می شوند.

6 ایده برای استفاده از رنگ های گرم در طراحی داخلی

۳- آشپزخانه به رنگ زرد روشن

تقریباً می توانید گرمای خورشید را هنگام نگاه کردن به این آشپزخانه زرد روشن احساس کنید. تضاد رنگ نیز می تواند آشپزخانه را در یک روز آفتابی بزرگتر نشان دهد.

6 ایده برای استفاده از رنگ های گرم در طراحی داخلی

۴- اتاق نشیمن خنثی با رنگ های گرم

رنگ های گرم و خنثی در این اتاق نشیمن حاکم است. کاغذ دیواری ترکیبی از کرم گرم و تاپ است. میز حصیری موجود، بافت طبیعی را به طرح رنگی متحرك اتاق اضافه می كند.

6 ایده برای استفاده از رنگ های گرم در طراحی داخلی

۵- آشپزخانه قرمز و نارنجی در یک آپارتمان روشن و شاد

قرمز و نارنجی رنگ هایی هستند که باعث ایجاد فضای آشپزی می شوند. در بالای میز آشپزخانه یک لامپ نور آکریلیک قرار گرفته است که دارای قاب نارنجی می باشد و نور نارنجی را در هنگام روشن بودن به میز می تاباند که هماهنگ با رنگ دکوراسیون آشپزخانه است.

۶- اتاق ناهار خوری با ترکیب زرد گرم

در این اتاق ناهار خوری مجلل، دیوارها به صورت سایه ای از رنگ و لعاب هستند که به زیبایی با صندلی های زرد تکمیل شده اند. کفپوش در این اتاق از کاشی های سنگی به سبک روستیک می باشد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۶ ایده برای استفاده از رنگ های گرم در طراحی داخلی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *