یک آشپزخانه باید تمیز، دلباز و کاربردی باشد. این مکانی است که خلاقیت و عملکرد در کنار هم قرار می گیرد. یک آشپزخانه مدرن از تعدادی سبک استفاده می کند تا فضایی بی نظیر و پر از ملزومات را ایجاد کند. این قسمت باید با در نظر گرفتن شرایط صاحبان خانه ساخته شود. ۵ نکته برای تغییر فضای داخلی آشپزخانه

5 نکته برای تغییر فضای داخلی آشپزخانه

یک آشپزخانه ایده آل باید مجهز باشد. باید فضای کافی برای تکمیل کارهای روزانه و ذخیره وسایل برای استفاده روزانه را داشته باشد. در اینجا پنج نکته برای آشپزخانه مدرن وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

تک رنگ درجه یک

کابینت ها و دیوارها می توانند از هر رنگی و ترجیحاً سفید باشند. کف می تواند از الگوی جالبی باشد که جلوه ای زیبا به آن می بخشد. آشپزخانه را می توان با نورپردازی در قسمت بالا به خوبی در معرض دید قرار داد.

لوازم جانبی رنگارنگ

آشپزخانه وقتی پر از لوازم جانبی رنگی شود زیبا به نظر می رسد. می توانید یک پیشخوان مشکی و لوازم جانبی با کابینت قرمز انتخاب کنید. آشپزخانه شما مدرن به نظر می رسد و خانه شما را زیبا جلوه می دهد.

کابینت های چوبی

کفپوش های چوبی تیره و کابینت به آشپزخانه شما ظاهری مدرن و درجه یک می بخشد.

کشوهای سفارشی

از فضای موجود در گوشه و کنار آشپزخانه می توان با سفارشی کردن کشوها برای ذخیره وسایل اضافی یا کارد و چنگال اضافی استفاده کرد. آنها وسایل کوچک و معمولی را ذخیره سازی و دسترسی آسان دارند. آنها می توانند چند کاره باشند، که زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می بخشد.

تم آبی

رنگهای آبی و سفید به آشپزخانه شما جلوه ای بی نظیر و مرسوم می دهد. شما می توانید از لامپ های زیبا و چراغ های سفید استفاده کنید تا آشپزخانه شما منظم و زیبا باشد. وسایل ضروری دیگر را سفید نگه دارید تا مطمئن شوید که روی شیک بودن عناصر تأکید شده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ نکته برای تغییر فضای داخلی آشپزخانه طراحی داخلی کرماندکوراسیون داخلی کرماندفتر معماری کرمان – طراحی داخلی کاط در استان کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *