اتاق نشیمن به طور کلی بزرگترین اتاق خانه است که در آن انواع فعالیت ها به صورت شبانه روزی انجام می شود. اطمینان از اینکه اتاق نشیمن دارای نور مناسبی برای جمع شدن با خانواده، سرگرمی، استراحت، مطالعه، تماشای تلویزیون یا فیلم و سایر فعالیت هایی که در این قسمت خانه اتفاق می افتد، بسیار مهم است. در ادامه چند ایده برای استفاده از نور مناسب در اتاق نشیمن را بررسی می کنیم. ۵ ایده جالب برای روشنایی اتاق نشیمن

۱- فانوس مراکشی

لازم نیست که حتما یک فضای داخلی مراکشی داشته باشید تا یک فانوس سوراخ دار را در اتاق نشیمن خود بگنجانید. در تصویر زیر یک فانوس مراکشی در اتاق نشیمن یک خانه در لندن آویزان شده است که در هنگام روشن شدن در مرکز اتاق، سایه های جادویی و زیبا را بر روی سقف و محیط اطراف می اندازد.

5 ایده جالب برای روشنایی اتاق نشیمن

۲- چراغ دیواری

در این اتاق نشیمن صورتی، با استفاده از یک جفت چراغ دیواری با پرتوی نوری مشابه، منظره ای زیبا به محیط داده شده است. چراغ ها مستقيماً بر روي محوطه نشيمن قرار دارند و نوری را ایجاد مي كنند که به رنگ ديوار عمق اضافه مي كند تا تمركز بر رنگ ديوار و تابلوی نقاشی باقی بماند.

5 ایده جالب برای روشنایی اتاق نشیمن

۳- ترکیب لوستر و چراغ رومیزی

هنگام انتخاب روشنایی برای هر طرف مبل، در این اتاق نشیمن، چراغ رومیزی از یک طرف و لوستر از طرف دیگر تعادل را ایجاد کرده اند.

5 ایده جالب برای روشنایی اتاق نشیمن

۴- لوسترهای کریستالی

اگر اتاق نشیمن شما دارای پنجره هایی بزرگ است، برای روشنایی آن، از لوسترهای کریستالی کلاسیک که با نور روز تداخل نداشته باشند استفاده کنید.

۵- شمع

نور شمع، منبع نور خوبی است که باعث می شود فضای اتاق نشیمن شما فوق العاده راحت و جذاب و کلاسیک باشد. به علاوه شما می توانید شمعدان ها را در سبک ها و طرح های مختلف انتخاب کنید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده جالب برای روشنایی اتاق نشیمن طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *