اتاق های نشیمن برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و داشتن نور مناسب در آنها، از اهمیت بسیاری برخوردار است. بعضی از اتاق ها برای تماشای تلویزیون و بعضی دیگر برای پذیرایی از مهمان استفاده می شوند. داشتن نورپردازی مناسب برای اتاق نشیمن بسیار مهم است. ۴ روش مناسب برای روشنایی اتاق نشیمن

۱- چراغ های رومیزی

چراغ های رومیزی برای تأمین روشنایی مهم هستند. ایده خوبی است که چند عدد را در اتاق پخش کنید. برای یک ظاهر رسمی، یک جفت لامپ همشکل را در انتهای میز کنسول یا روی میزهای انتهایی قرار دهید.

اگر دوست ندارید همه چیز کاملاً متقارن باشد، خوب است که یک جفت را تقسیم کرده و از آنها در نقاط مختلف اتاق استفاده کنید و همچنین می توانید از لامپ هایی متناسب با هم استفاده نکنید.

4 روش مناسب برای روشنایی اتاق نشیمن

۲- چراغ های پایه دار

چراغ های پایه دار برای اضافه کردن نور در جایی که میز وجود ندارد عالی هستند (که اغلب در گوشه ها استفاده می شوند). آنها فضای زیادی را اشغال نمی کنند و برای توزیع نور در فضاهای کم بسیار مناسب هستند.

4 روش مناسب برای روشنایی اتاق نشیمن

۳- چراغ های دیواری

چراغ های دیواری برای افزودن کمی نور به اتاق نشیمن عالی هستند. آنها وقتی در دو طرف آینه یا قطعه ای هنری قرار می گیرند بسیار زیبا به نظر می رسند. وقتی صحبت از تأمین نور زیاد می شود، این چراغ ها مناسب نیستند و شما باید از منابع نور دیگری نیز استفاده کنید.

4 روش مناسب برای روشنایی اتاق نشیمن

۴- چراغ های آویز

لوسترها و چراغ های آویز می توانند جلوه ای تزئینی در اتاق های نشیمن باشند. آنها درخشش کلی خوبی به فضا می دهند و چشم را به سمت بالا می کشند. فقط مطمئن شوید که سقف هایتان به اندازه کافی بلند هستند تا سر کسی به آنها برخورد نکند.

نکات مربوط به روشنایی اتاق نشیمن

در حالت ایده آل شما می توانید از انواع مختلف نورپردازی استفاده کنید تا ترکیبی زیبا ارائه دهد. در نهایت شما ترکیبی از نور را در محیط می خواهید، بنابراین سعی کنید از تمام چراغ های یاد شده به صورت ترکیبی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که نور کافی در نزدیکی محل شما در اتاق نشیمن وجود داشته باشد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ روش مناسب برای روشنایی اتاق نشیمن طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *