مهم نیست که فضای نشیمن شما چقدر کوچک باشد، باز هم می تواند شیک و جذاب به نظر برسد. چه مالک خانه و چه مستاجر باشید، برای شخصی سازی مکان زندگی خود، در ادامه با ما همراه باشید. ۴ ایده برای تزئین اتاق نشیمن کوچک

۱- دیوارهای سفید در فضای نشیمن

دیوارهای سفید می توانند کسل کننده باشند، اما در عین حال می توانند یک روحیه آرامش بخش ایجاد کنند. در نظر بگیرید که یک فضای داخلی با دیوارهای سفید داشته باشید. جفت کردن دیوارهای شما با مبلمان به همان اندازه کم رنگ، روشی زیبا و ساده برای ایجاد هر فضای کوچک درخشان تر است.

4 ایده برای تزئین اتاق نشیمن کوچک

۲- مبل ایده آل برای فضای باریک

تزئین یک اتاق نشیمن کوچک و باریک می تواند چالش برانگیز باشد. انتخاب یک مبل چند تکه می تواند برای فضای باریک مناسب باشد. در هنگام خرید مبل، به دنبال اثری باشید که بتواند به دیوار تکیه دهد تا عمق بیشتری به اتاق نشیمن شما ببخشد.

4 ایده برای تزئین اتاق نشیمن کوچک

۳- سقف را با نوارهای عمودی بالا ببرید

اگر فضای نشیمن شما دارای سقفی کوتاه می باشد، می توانید کاغذ دیواری های راه راه را بر روی دیوار نصب کنید، چرا که نوارهای عمودی موجود در کاغذ دیواری باعث می شوند که سقف بلندتر به نظر برسد.

4 ایده برای تزئین اتاق نشیمن کوچک

۴- فضای پشت مبل

اضافه کردن یک قفسه کتاب در پشت مبل، خود یک راه عاقلانه و موثر برای ایجاد علاقه بصری به اتاق نشیمن شماست. در این تصویر، رنگ های روشن و یک پنجره بزرگ نیز در به حداکثر رساندن فضای ظاهری کمک کرده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده برای تزئین اتاق نشیمن کوچک – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *