اگر آپارتمان شما فقط از یک اتاق ساخته شده است، بدون دیواری برای جدا کردن اتاق خواب از اتاق نشیمن، احتمالاً بیشتر به یک خوابگاه شبیه است تا یک خانه. در ادامه ۳ روش را برای ایجاد مناطق مجزا در یک مکان کوچک برای خوابیدن یا کار کردن مورد بررسی قرار می دهیم. ۳ روش برای جدا کردن فضاها در دکوراسیون داخلی

۱- جداسازی فضاها با پرده

در این خانه کوچک، اتاق خواب و اتاق نشیمن توسط پرده از یکدیگر جدا شده اند. پرده از لوازم مرسوم و پرطرفدار برای جداسازی فضاها از یکدیگر می باشد.

3 روش برای جدا کردن فضاها در دکوراسیون داخلی

۲- درهای کشویی

همان طور که مشاهده می کنید، در اینجا اتاق کار و اتاق خواب توسط در کشویی از یکدیگر جدا شده اند.

3 روش برای جدا کردن فضاها در دکوراسیون داخلی

در تصویر زیر در کشویی اتاق نشیمن و اتاق خواب را از یکدیگر جدا کرده است.

3 روش برای جدا کردن فضاها در دکوراسیون داخلی

۳- پارتیشن های کتابخانه ای

در این آپارتمان کوچک، از پارتیشن کتابخانه ای برای مجزا کردن اتاق نشیمن و اتاق خواب استفاده شده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه دکوراسیون داخلی در کرمان است.

وبلاگ نویس جکی کلر از خیابان یورک از یک واحد قفسه بندی IKEA KALLAX برای تقسیم آپارتمان کوچک استودیوی خود به دو منطقه مجزا برای زندگی استفاده کرد. بهترین قسمت: مبلمان هوشمند مبلمان ارزان قیمت کمتر از ۱۱۰ دلار است. این مجموعه مبلمان خاص را می توان با قطعات اضافی – زیر شلواری ، سبد و صندوق ذخیره سازی رنگارنگ – تنظیم کرد که ضمن فراهم کردن فضای ذخیره پنهان ، شخصیت را نیز اضافه می کنند.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۳ روش برای جدا کردن فضاها در دکوراسیون داخلی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *