آشپزخانه ها محل زندگی و معاشرت هستند. در این مکان، خانواده و دوستان دور هم جمع می شوند. بنابراین کاملا منطقی است که بازسازی ها اغلب در قسمت آشپزخانه انجام شود. باید در نظر داشته باشید که آیا بازسازی آشپزخانه شما سهم مثبتی در ارزش خانه تان خواهد داشت یا این ارزش را از بین می برد؟ ۳ ایده برای بازسازی آشپزخانه

۱- رنگ آمیزی آشپزخانه

انتخاب رنگ مناسب نه تنها فضای شاد و دلپذیری را ایجاد می کند، بلکه ایده ای است که می تواند با کمترین هزینه، ارزش زیادی را به آشپزخانه تان اضافه کند. شما می توانید رنگ های متنوعی در آشپزخانه خود به کار ببرید و فضای متفاوتی داشته باشید یا با رنگی کاملا سفید، آشپزخانه ای سنتی داشته باشید.

3 ایده برای بازسازی آشپزخانه

۲- کابینت های آشپزخانه خود را به روز کنید

برای بازسازی آشپزخانه، به روز رسانی و تعویض کابینت ها را در بالای لیست خود قرار دهید. البته به روز رسانی کابینت های آشپزخانه همیشه به معنی تعویض کابینت های فعلی شما نیست و می تواند شامل رنگ آمیزی کابینت ها نیز باشد و البته رنگ آمیزی ساده تر و ارزان تر می باشد.

3 ایده برای بازسازی آشپزخانه

۳- چند چراغ آویز خارق العاده آویزان کنید

نورپردازی آشپزخانه که اغلب نادیده گرفته می شود، شایسته توجه است. یک نورپردازی با طراحی مناسب، آشپزخانه زیبای شما را روشن می کند و می تواند مورد توجه قرار گیرد. با داشتن چراغ های آویز آشپزخانه، بهترین توصیه، بزرگ و پر نور بودن آنهاست. اندازه آویزها را حتما با توجه به اندازه آشپزخانه خود مقیاس بندی کنید.

3 ایده برای بازسازی آشپزخانه

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۳ ایده برای بازسازی آشپزخانهطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *