آشپزخانه‌ های مدیترانه‌ ای سبکی زنده از رنگ‌ های گرم و غنی را به نمایش می‌ گذارند که دریا، خورشید و گیاهان گلدار پر جنب و جوش را شامل می شود. این نوع از طراحی های منحصر به فرد آشپزخانه، سادگی یک آشپزخانه روستایی را اضافه می کند که فضایی دلپذیر را برای خانواده، دوستان و مهمانان ایجاد می کند. ۱۱ ایده از آشپزخانه های مدیترانه‌ ای

با تزیین آشپزخانه به سبک مدیترانه ای می توانید آشپزخانه قدیمی خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید. آشپزخانه فقط مکانی برای آشپزی نیست، بلکه مرکز خانه است. شما می توانید با کمک یک طراح داخلی، یک شاهکار بی نظیر خلق کنید. اگر به دنبال کمک برای بازسازی آشپزخانه یا تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود هستید، پس به مکان مناسبی آمده اید.

کاشی مراکشی، الهام‌ بخشی عالی، برای شروع طراحی آشپزخانه مدیترانه‌ ای شماست زیرا فضای آرامش‌ بخشی به آن می‌ افزاید. رنگ های طبیعی تسکین دهنده باید دیوارها و کف را پوشش دهند. افزودن رنگ های پر جنب و جوش که منعکس کننده دریای مدیترانه هستند، تنها شروعی برای ایجاد آشپزخانه مدیترانه ای شماست.

کفپوش های چوبی در این آشپزخانه ها نیز بسیار رایج است. زندگی دریایی و مناظر دریایی را می توان با نمایش صحنه هایی از فرهنگ مدیترانه منعکس کرد. این ایده عالی است که چوب را در حالت طبیعی یا ناتمام بگذارید یا ممکن است رنگ های مدیترانه ای را برای نقاشی انتخاب کنید.

آشپزخانه های مدرن امروزی همیشه یک موضوع را نشان می دهند. بسیاری از صاحبان خانه عاشق طراحی های بدون استرس هستند که یک آشپزخانه مدیترانه ای ارائه می دهد. به ارزش و لوکس بودن خانه می افزاید. این سبک جذاب یک محیط طبیعی، یک فضای آرامش بخش از نوع تعطیلات را به همه کسانی که وارد می شوند ارائه می دهد.

11 ایده از آشپزخانه های مدیترانه‌ ای

11 ایده از آشپزخانه های مدیترانه‌ ای

11 ایده از آشپزخانه های مدیترانه‌ ای

11 ایده از آشپزخانه های مدیترانه‌ ای

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۱۱ ایده از آشپزخانه های مدیترانه‌ ای – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه – دکوراسیون داخلی آشپزخانه – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – دکوراسیون داخلی آشپزخانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *