در فصل بهار طبیعت کاملاً تجدید و جوان می شود. بعد از ماه ها سرما و هوای دلهره آور، همه ما برای پذیرش تابش نور خورشید و انرژی حاصل از فصل جدید آماده می شویم. در ادامه مواردی را برای نوسازی منزل در فصل بهار بررسی می کنیم. چگونه خانه خود را در فصل بهار نوسازی کنیم؟

۱- استفاده از رنگ های روشن

بهار زمان تولد دوباره و تجدید حیات در بیرون از خانه است، در نتیجه سعی کنید فضای داخلی خود را نیز با فرا رسیدن فصل بهار تجدید و نوسازی کنید و با استفاده از رنگ های روشن در این فصل، آن را شاداب و زیبا نگه دارید.

چگونه خانه خود را در فصل بهار نوسازی کنیم؟

۲- تزئین با گل و گیاه

یکی از ساده ترین راه ها برای نوسازی هر اتاق، اضافه کردن دسته گل های تازه مانند دسته گل های لاله و جوانه های اکالیپتوس، سنبل و … می باشد.

چگونه خانه خود را در فصل بهار نوسازی کنیم؟

۳- تعویض شمع

تعویض شمع ها و استفاده از شمع های معطر، راهی عالی است تا هر اتاق خانه خود را نو و زیبا سازید.

چگونه خانه خود را در فصل بهار نوسازی کنیم؟

۴- تعویض و جا به جا کردن آثار هنری و قاب عکس ها

به روز رسانی دیوار گالری شما خالی از لطف نیست و جا به جایی چند قطعه هنری در سرتاسر خانه راهی عالی برای احساس تازه و به روز بودن اتاق های شماست.

چگونه خانه خود را در فصل بهار نوسازی کنیم؟

۵- استفاده از ظروف جدید

یکی دیگر از تغییرات فوق العاده آسان، استفاده از ظروف جدید در آشپزخانه است. صفحه ها و کاسه های رنگی روشن برای آب و هوای گرم مناسب هستند.

چگونه خانه خود را در فصل بهار نوسازی کنیم؟

۶- تغییر پرده حمام

تغییر پرده حمام روشی فوق العاده ساده برای ایجاد این توهم است که شما کل سرویس بهداشتی خود را به روز کرده اید.

۷- تغییرات سخت افزاری

از کمد گرفته تا کابینت های آشپزخانه و تعویض دستگیره های آن ها، راهی عالی برای به روز کردن ظاهر منزل شماست.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیچگونه خانه خود را در فصل بهار نوسازی کنیم؟ طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *