طراحی دکوراسیون داخلی با چوب پادوک (Padauk Wood)

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب پادوک (Padauk Wood)

چوب پادوک که از قدرت و استقامت زیادی برخوردار است، از درخت Pterocaprus و تنها در قسمت‌ هایی از آسیا و آفریقا یافت می‌شود. چوب پادوک که بسیار سنگین و متراکم است، کاربرد زیادی در ساخت ابزار چوبی با استقامت زیاد و طراحی دکوراسیون داخلی با چوب دارد. طراحی دکوراسیون داخلی با چوب پادوک (Padauk Wood)

به دلیل قدرت، استقامت، دوام و قدرت حفظ چسب، در پروژه‌های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی با چوب از پادوک استفاده می‌کنند. پادوک چوبی است به رنگ قرمز که استفاده از آن در طراحی دکوراسیون خانه، جنب و جوش و انرژی زیادی را در فضا القا می‌کند. همچنین به دلیل رنگ زیبا و منحصر به فرد چوب پادوک و در عین حال قدرتی که دارد، از آن برای ساخت آلات موسیقی، تزئینات چوبی، حکاکی‌ها و ساخت مبلمان نیز استفاده می‌شود.

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب پادوک (Padauk Wood)

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی دکوراسیون داخلی با چوب پادوک (Padauk Wood) – طراحی داخلی کاط در استان کرمانطراحی داخلی کرماندکوراسیون داخلی کرمانشرکت طراحی داخلی در کرماندفتر معماری کرمان

لینک خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.