چوب افرا را می‌توان با چوب‌های زیاد دیگری همانند چوب پوتوس مقایسه کرد، اما باید گفت که دلایل زیادی برای ارزشمندی و انتخاب افرا برای طراحی دکوراسیون داخلی با چوب وجود دارد. از چوب افرا برای ساخت چوب بیس‌ بال یا میله بازی بولینگ به وفور استفاده می‌شود. طراحی دکوراسیون داخلی با چوب افرا (Maple Wood)

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب افرا در قسمت‌های خاص از آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب و سایر قسمت‌ها می‌تواند تغییر شگرفی در فضای داخلی منزل ایجاد کند. چوب افرا به تنهایی به قدری زیبا است که استفاده از آن در کفپوش منزل تا ساخت مبلمان یا ساخت حاشیه دیوارها از محبوبیت زیادی برخوردار است. اغلب از چوب افرا به تنهایی در طراحی دکوراسیون داخلی و به عنوان چوب تزئیناتی استفاده می‌شود.

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب افرا (Maple Wood)

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی دکوراسیون داخلی با چوب افرا (Maple Wood) – طراحی داخلی کاط در استان کرمانطراحی داخلی کرماندکوراسیون داخلی کرمانشرکت طراحی داخلی در کرماندفتر معماری کرمان

لینک خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *