این سبک، احساس فضای داخلی ساخته دست بشر را ایجاد می کند و با روانشناسی خاصی مشخص می شود و اغلب برای طراحی داخلی مکان های عمومی مانند رستوران ها و … بسیار محبوب است. سبک تکنو (Techno) در طراحی داخلی

معماری تکنو بر اساس یک هندسه دقیق از فضا و اشیا است. نور نقش مهمی در فضای داخلی آن دارد. به عنوان مثال، پانل های شیشه ای در این سبک فراوان دیده می شوند تا نور خورشید را به فضای داخل منتقل کنند.

همچنین لوله کشی که معمولا در سایر فضاهای داخلی پنهان می شود، در این سبک در معرض دید قرار می گیرد و مانند دکوراسیون ساختمان های صنعتی و گاراژها به نظر می رسد. لوله ها و سیم ها با رنگ های روشن رنگ آمیزی می شوند.

فضای داخلی تکنو با ترکیب های جذاب مشخص می شود و همه تصمیم نمی گیرند که یک فضای داخلی را به این سبک طراحی کنند. سبک تکنو را سبک جوانان مدرن می دانند و بیشتر برای افرادی مناسب است که از نظر سنی یا قلبی جوان هستند و سبک زندگی عمدتا تنهایی را دنبال می کنند و تلاش می کنند تا استقلال خود را به هر طریق ممکن نشان دهند.

سبک تکنو (Techno) در طراحی داخلی

سبک تکنو (Techno) در طراحی داخلی

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – سبک تکنو (Techno) در طراحی داخلی – سبک مجلل در طراحی داخلی – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی لوکس – طراحی داخلی شیک – طراحی داخلی عامه پسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *