این خانه مدرن در مکانی سرسبز و آرام ساخته شده است و نزدیکی آن به مرکز، آن را به منطقه ای عالی برای سکونت دائمی تبدیل کرده است. در ادامه با ما همراه باشید. بررسی یک خانه زیبای روستایی در اسلواکی

تاکید بیشتر در این خانه بر کیفیت دکوراسیون فضای داخلی و ارتباط با طبیعت سرسبز اطراف بود تا تجمل گرایی. این پروژه به طور کامل ویژگی های چشم انداز را در نظر می گیرد و ساختمان در تپه نسبتا شیب داری واقع شده است.

قسمت جلویی ساختمان گویی بر روی شالوده دینامیکی معلق است. خانه چهار سطح دارد. دو تا از آنها روی زمین هستند، در حالی که دو تای دیگر در زیر زمین ساخته شده اند.

بررسی یک خانه زیبای روستایی در اسلواکی

بررسی یک خانه زیبای روستایی در اسلواکی

بررسی یک خانه زیبای روستایی در اسلواکی

بررسی یک خانه زیبای روستایی در اسلواکی

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – بررسی یک خانه زیبای روستایی در اسلواکی – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی ساختمان در کرمان – طراحی ویلا در کرمان – طراحی داخلی اتاق نشیمن در کرمان – طراحی داخلی سرویس بهداشتی در کرمان – طراحی داخلی اتاق خواب در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *