طراحی حمام فراتر از چیدمان داخلی، مانند وان حمام و دستشویی است. علاوه بر این، معماری سقف یا الگوهای تزئینی بر سبک حمام تأثیر می گذارد و به شدت به آن وابسته است. در این مطلب ۹ مورد از بهترین تصاویر حمام در سبک های مختلف گردآوری شده است تا الهام بخش شما باشد. ۹ سبک حمام کاربردی و هنری

9 سبک حمام کاربردی و هنری

در این حمام رنگ های خنثی و بافت های ملایم به کار رفته است.

9 سبک حمام کاربردی و هنری

با استفاده از انواع سایه های دو رنگ سیاه و سفید می توان یک فضای سرگرم کننده ایجاد کرد.

9 سبک حمام کاربردی و هنری

سبک حمام صنعتی ترکیبی از سنگ مرمر، کاشی دیواری و آجر است.

9 سبک حمام کاربردی و هنری

حمام های گرمسیری معمولاً دارای طراحی ساده ای هستند که بر شاخ و برگ سرسبز و صنایع دستی با کیفیت بالا در سراسر فضا تأکید دارند.

در این حمام رنگ زرد خودنمایی می کند و با طراحی چینی، تصاویر حیوانات را به نمایش می گذارد.

در این حمام با درهای شیشه ای و مبلمان انتخابی ساخته شده از مواد براق، فضا روشن و مطبوع است.

در این حمام از آنجایی که فضا محدود است، طراح، مبلمان چوبی با رنگ های جسورانه و نورپردازی زرد را انتخاب کرده است. در نتیجه محیطی دلپذیر و دوست داشتنی ایجاد شده است.

یک فضای سرگرم کننده را می توان با ترکیب انواع اشکال هندسی ایجاد کرد.

پرده های سفید در کنار پس زمینه کرم رنگ، فضایی رمانتیک را ایجاد می کند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی – ۹ سبک حمام کاربردی و هنری – مقالات طراحی داخلی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی حمام – طراحی داخلی حمام در کرمان – طراحی داخلی سرویس بهداشتی – طراحی داخلی سرویس بهداشتی در کرمان – دکوراسیون داخلی حمام – ایده های طراحی حمام و سرویس بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *