هر کس می خواهد خانه خود، همزمان لوکس و راحت به نظر برسد. شما می توانید در مبلمان خود چند تغییر ایجاد کنید، دیوار خود را رنگ بزنید یا چند مورد اضافه کنید تا خانه شما مدرن و مرتب جلوه کند. ۴ راه برای ساخت منزل مجلل

4 راه برای ساخت منزل مجلل

از وسایل روشنایی به درستی استفاده کنید

روشنایی بد باعث می شود هر مکانی تاریک به نظر برسد. اگر از نورپردازی مناسب استفاده می کنید، می توانید کل روحیه و محیط یک مکان را تغییر دهید. همچنین، از چراغ های فلورسنت بالای روشن بسیار پرهیز کنید، در عوض راه های دیگری را برای روشن کردن خانه خود انتخاب کنید. به جای لامپ های چشمک زن از لامپ ها و آویزهای دیواری استفاده کنید. برای انتخاب بهتر و مقرون به صرفه بودن نورپردازی می توانید از چراغ های LED روی سقف استفاده کنید.

پرده های سقفی بلند

بسیاری از خانه های مجلل دارای سقف بلند و پنجره های بزرگ هستند. این کار باعث می شود نور طبیعی وارد خانه شما بشود. می توانید با آویزان کردن پرده های خود به اندازه بلند و نزدیک به سقف ها، چشم را گول بزنید و ظاهر را بدست آورید.

فضای خانه را با گل تزئین کنید

یک دسته گل ساده از یک گلفروشی، تمام چیزهایی است که برای اضافه کردن زیبایی به یک فضای داخلی نیاز دارید. آنها می توانند مکان را تازه جلوه دهند. این اقتصادی ترین روش برای ارائه یک ظاهر کاملاً جدید به یک فضاست.

از ترکیب رنگ های شیک روی دیوارها استفاده کنید

رنگ روی دیوارها نقش مهمی در تنظیم روحیه خانه شما دارند. اگر در هر دیوار از همان رنگ کسل کننده استفاده می کنید، می توانید ظاهر را خراب کنید. شما باید چند ترکیب رنگی شگفت انگیز را انتخاب کنید تا دیوارهای شما زندگی را به فضای داخلی اضافه کنند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ راه برای ساخت منزل مجلل – طراحی داخلی کرماندکوراسیون داخلی کرماندفتر معماری کرمان – طراحی داخلی کاط در استان کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – شرکت معماری در استان کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *