امروزه استفاده از کاغذ دیواری بسیار طرفدار پیدا کرده است و طراحان داخلی توجه زیادی به نوع و رنگ آن ها دارند تا بتوانند بهترین طراحی ممکن را برای نمای داخلی ساختمان ها انجام دهند. ۴ ایده برای کاغذ دیواری روشن در طراحی داخلی

۱- کاغذ دیواری روشن با مبلمان رنگی یا خنثی

علفزارهای گل های وحشی آبرنگی که به نظر می رسد از کف این اتاق نشیمن می رویند، یک پس زمینه مناسب برای یک کاناپه زرد و بالش های رنگارنگ است. نیازی به استفاده از مبلمان رنگی در اتاقی با کاغذ دیواری با رنگ روشن نیست.

4 ایده برای کاغذ دیواری روشن در طراحی داخلی

۲- صبحانه را با یک دید هندسی میل کنید

این کاغذ دیواری با الهام گرفتن از هندسه، حس دلپذیری را در هنگام میل نمودن صبحانه به وجود می آورد. دیوارها و مبلمان سفید، فضا را همیشه تازه نگه می دارند.

4 ایده برای کاغذ دیواری روشن در طراحی داخلی

۳- دفتر کار خود را در خانه با نقشه جهانی رنگین کمانی تقویت کنید

این کاغذ دیواری نقش برجسته رنگین کمان طراحی شده با آبرنگ را برای فرار از احساس گیر افتادن در پشت میز کار در منزل نشان می دهد. دیوارهای سفید و کفپوش جلوه ای از بوم خالی براق را برای کاغذ دیواری ایجاد می کنند و یک میز چوبی کلاسیک و چراغ سفید گرد، ظاهر جسورانه را با حداقل تلاش تکمیل می کنند.

4 ایده برای کاغذ دیواری روشن در طراحی داخلی

۴- ایجاد یک اتاق کودک شاد با نقاط رنگی

کاغذ دیواری با نقاطی به رنگ آب نبات که با فضای زیادی از رنگ سفید احاطه شده است، احساسی عالی را به وجود می آورد که خسته کننده نیست و موجب شادابی می شود.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده برای کاغذ دیواری روشن در طراحی داخلیطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *