نورهای محیطی فقط برای آشپزخانه و حمام نیستند. اگر شما جلوه های مناسب را اعمال کنید، اتاق خواب نیز می تواند پذیرای انواع نور باشد. نورپردازی اتاق خواب معمولا ترکیبی از چراغ‌ های رومیزی، آویزها و چراغ های نصب شده بر روی دیوار می باشد. ۱۴ ایده جالب نورپردازی در اتاق خواب

یک لوستر زینتی می تواند به زیبایی اتاق خواب بیفزاید و ظاهر آن را واقعا جلا دهد. چیزی که اتاق خواب شما به آن نیاز دارد ظاهری منحصر به فرد است تا سبک خاص خود را داشته باشد.

دیوارکوب‌ های کنار تخت علاوه بر ظاهری زیبا، می‌ توانند به عنوان فضای ذخیره‌ سازی اضافی نیز کاربرد عملی داشته باشند. آویزها محبوب‌ تر از دیوارکوب‌ ها هستند، اما دومی می‌ تواند به شما راحتی و انعطاف‌ پذیری واقعی بدهد.

این کاربرد عملی احتمالا جایی است که دیوارکوب ها به عنوان راه حل های روشنایی کنار تخت قرار گرفته اند. دیوارکوب ها، جایگزین کم هزینه ای برای میز کنار تخت و لامپ های تزئینی هستند. آنها خوب به نظر می رسند و به رغم داشتن هزینه کمتر، جایگزین هایی شیک هستند.

دیوارکوب ها، جدا از اینکه فضای ارزشمندی را آزاد می کنند، به شما این امکان را می دهند که از میز کنار تخت خود به طرق مختلف استفاده کنید. بدون نیاز به چراغ رومیزی، می توانید میز را با وسایل شخصی مانند عکس یادگاری تزئین کنید.

14 ایده جالب نورپردازی در اتاق خواب

14 ایده جالب نورپردازی در اتاق خواب

14 ایده جالب نورپردازی در اتاق خواب

14 ایده جالب نورپردازی در اتاق خواب

14 ایده جالب نورپردازی در اتاق خواب

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۱۴ ایده جالب نورپردازی در اتاق خواب طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی اتاق خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *