اتاق نشیمن همیشه مکانی است که صاحب خانه می خواهد بیشترین سرمایه گذاری را در آن انجام دهد زیرا محلی برای تجمع خانواده و پذیرایی از مهمان به حساب می آید. اتاق نشیمن خانه های دوبلکس، با وجود سخت بودن طراحی و تزیین، جزء محبوب ترین طرح ها می باشد. در این مطلب ۱۱ سبک اتاق نشیمن خانه های دوبلکس را مشاهده خواهید کرد که می توانند الهام بخش شما باشند. ۱۱ ایده طراحی اتاق نشیمن خانه دوبلکس

قسمت نشیمن بخشی از خانه است که بیشتر دوستان و مهمانان آن را می بینند. نشیمن منطقه ای است که معمولا به محل نمایش تبدیل می شود و تقریباً یک سوم خانه است و می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد.

برای مثال می تواند مکانی برای دورهمی های خانوادگی، میل نمودن وعده های غذایی، تفریح و سرگرمی و استراحت باشد. فضای نشیمن از بخش هایی شامل پذیرایی از مهمان و دوستان، نهارخوری، سرسرا، سرگرمی جهت تماشای تلویزیون و دفتر کار خانگی تشکیل شده است.

11 ایده طراحی اتاق نشیمن خانه دوبلکس

11 ایده طراحی اتاق نشیمن خانه دوبلکس

11 ایده طراحی اتاق نشیمن خانه دوبلکس

11 ایده طراحی اتاق نشیمن خانه دوبلکس

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – ۱۱ ایده طراحی اتاق نشیمن خانه دوبلکس – سبک مجلل در طراحی داخلی – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی لوکس – طراحی داخلی شیک – طراحی داخلی عامه پسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *