سبک کیچ (Kitsch) در طراحی داخلی

سبک کیچ (Kitsch) در طراحی داخلی

تمسخر تاریخ، سنت ها و سلیقه ها ایده اصلی سبک کیچ است. گچبری طلا کاری شده بر روی سقف آبی با ستاره‌ های درخشان، حمام های متشکل از وان‌ هایی با طرح نخل و کاشی‌ های سرامیکی، می‌ تواند نمونه‌ ای از این سبک باشد. سبک کیچ (Kitsch) در طراحی داخلی

ماهیت و تولد سبک کیچ با تکرار مجدد طرح های کلاسیک موجود ارتباط دارد. پالت رنگ کیچ تقریبا هر رنگی را ارائه می دهد: از رنگ های صورتی روشن گرفته تا سبز و بنفش اشباع شده. رنگ های قرمز و طلایی، سفید و سیاه چندین سال است که پیشرو هستند.

تقریبا همه چیز در این سبک مانند روکش پارچه‌ ای، لوسترهای کریستالی، گلدان‌ های با گل‌ های رز، طاق‌ ها و ستون‌ های باستانی استفاده می شود.

علاوه بر این، فوم‌ های پلی استایرن با «تذهیب»، فواره‌ های خانگی، عکس‌ هایی با قاب‌ های «برنزی» و طاقچه‌ های «مرمری» در این سبک وجود دارند. در ادامه تصاویری از فضای داخلی ایجاد شده با این سبک قابل مشاهده هستند و می توانند الهام بخش کسانی باشند که به این سبک علاقه دارند.

سبک کیچ (Kitsch) در طراحی داخلی

سبک کیچ (Kitsch) در طراحی داخلی

سبک کیچ (Kitsch) در طراحی داخلی

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – سبک کیچ (Kitsch) در طراحی داخلی – سبک مجلل در طراحی داخلی – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی لوکس – طراحی داخلی شیک – طراحی داخلی عامه پسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *