در این مطلب قصد داریم یک خانه ویلایی واقع در برزیل را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

این خانه ویلایی نسبتا کوچکی است که در زمینی تقریبا دلتا شکل در یکی از مناطق حومه سائوپائولو ساخته شده است. این چیدمان به شکل دو بلوک مستطیلی شکل است که یکی روی دیگری در زاویه قائم قرار گرفته اند.

قسمت پایینی دارای محتوای مکعب بزرگتر است، طراحی خطی و متوالی دارد و شامل دو اتاق خواب و یک سالن است. یک اتاق خواب بزرگ دیگر در طبقه بالا قرار دارد. عناصر اصلی ساختمان از بتن یکپارچه ساخته شده است، در حالی که طبقه دوم بر اساس سازه های فولادی است.

بررسی یک خانه ویلایی واقع در برزیل

بررسی یک خانه ویلایی واقع در برزیل

بررسی یک خانه ویلایی واقع در برزیل

بررسی یک خانه ویلایی واقع در برزیل

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – بررسی یک خانه ویلایی واقع در برزیل – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی ساختمان در کرمان – طراحی ویلا در کرمان – طراحی داخلی اتاق نشیمن در کرمان – طراحی داخلی سرویس بهداشتی در کرمان – طراحی داخلی اتاق خواب در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان – طراحی و اجرای ساختمان ویلایی در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *