طرح و دکوراسیون اتاق خواب به اندازه و شکل اتاق بستگی دارد. طراحان در تلاش هستند تا تعادلی بین رنگ، مبلمان و وسایل تزئینی ایجاد کنند تا مطابق با سبک و سلیقه خانه باشد. این مطلب دارای ۹ ایده طراحی برجسته است که ایده های جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد. ۹ ایده طراحی باورنکردنی برای اتاق خواب

9 ایده طراحی باورنکردنی برای اتاق خواب

اتاق خواب مجلل با فضایی دنج که در اطراف شومینه طراحی شده است و با لوستر و پرده های ابریشمی براق برجسته شده است.

9 ایده طراحی باورنکردنی برای اتاق خواب

در این تصویر اتاق خوابی را مشاهد می کنید که با سبک روستیک طراحی شده است و سبد لباس در گوشه ای از اتاق خواب قرار گرفته است و از افزودنی های ضروری برای فضای اتاق خواب روستیک می باشد.

9 ایده طراحی باورنکردنی برای اتاق خواب

مجسمه چوبی در پس زمینه سفید اتاق خواب خودنمایی می کند.

9 ایده طراحی باورنکردنی برای اتاق خواب

در این اتاق خواب برای اینکه فضا رومانتیک تر شود، از پرده های ابریشمی و چراغ های آویز استفاده شده است.

چراغ های طلایی و پتوهای ابریشمی، فضای استراحت دنجی را ایجاد می کنند.

همانطور که در این طراحی خلاقانه نشان داده شده است از یک دیوار حائل تیره برای تأکید بر ارتفاع اتاق استفاده شده است.

در این اتاق خواب با استفاده از قفسه های کتاب و میزی که در کنار تخت می باشد، می توانید وسایل خود را به طور مرتب قرار دهید.

یک اتاق خواب لوکس با طراحی قوسی و شیشه ای را مشاهده می کنید.

در این اتاق خواب، رنگ زرد طلایی و قفسه های پرپیچ و خم، به زیبایی به رمز و راز اتاق اضافه می کنند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۹ ایده طراحی باورنکردنی برای اتاق خواب – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی ساختمان در کرمان – طراحی داخلی اتاق خواب – دکوراسیون داخلی اتاق خواب – طراحی داخلی اتاق خواب در کرمان – دکوراسیون داخلی اتاق خواب در کرمان – طراحی جذاب اتاق خواب – طراحی الهام بخش اتاق خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *