فصل تابستان بهترین زمان برای فعالیت هایی مانند آشپزی و سایر انواع سرگرمی در فضای باز در کنار خانواده یا دوستان می باشد. در حالی که این فعالیت‌ ها، سرگرم‌ کننده و هیجان‌ انگیز به نظر می‌ رسند، اما رفت و آمدی که باید به آشپزخانه به‌ دلیل سرو غذا و نوشیدنی برای مهمانان خود انجام دهید، می‌ تواند بسیار خسته‌ کننده باشد. ۹ ایده طراحی آشپزخانه در فضای باز

با این حال، جای نگرانی نیست، زیرا یک راه حل ساده وجود دارد که می تواند به رفع این مشکل کمک کند. آن یک راه حل، ایجاد آشپزخانه در فضای باز است.

این تنها کاری است که شما را قادر می سازد تا با کم ترین سر و صدا در حیاط خلوت خود به تفریح ​​بپردازید و همچنین مجبور نخواهید بود که برای رسیدگی به غذا و نوشیدنی به داخل خانه رفت و آمد داشته باشید.

صرف نظر از اینکه شما چه ایده هایی از ایجاد آشپزخانه در فضای باز داشته باشید، یکی از مهم ترین و ضروری ترین قسمت ها، تدارک دیدن فضایی برای چیدن غذا می باشد که می تواند به شکل یک میز کوچک باشد و به صورت سفارشی ساخته شود.

همچنین باید از نورپردازی عالی استفاده کنید، در صورتی که دورهمی شما تا ساعاتی از شب طول بکشد و همچنین یک پناهگاه برای آشپز به منظور محافظت از وسایل در حین انجام کار. برخی از افراد نیز انتخاب می کنند که وسایلی مانند سینک را نصب کنند، اما تنها در صورتی که بودجه آنها این امکان را به آنها بدهد.

بسیاری از طراحی های مختلف آشپزخانه در فضای باز به اندازه کافی هوشمندانه و خلاقانه هستند تا یک فضای بیرونی ساده را به طور کامل به فضایی تبدیل کنند که برای خود و مهمانانتان راحت و سرگرم کننده باشد.

سایر ایده‌ های طراحی که باید در نظر بگیرید عبارتند از قرار دادن چهار تیرک در زمین و قرار دادن یک تکه پارچه بین آنها، که باعث ایجاد یک آفتاب‌ گیر موقت می‌ شود که می‌ توانید در زیر آن قرار بگیرید.

در ادامه تصاویری از ایجاد آشپزخانه در فضای باز را مشاهده خواهید کرد که می تواند الهام بخش شما برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده و دوستان باشد.

9 ایده طراحی آشپزخانه در فضای باز

9 ایده طراحی آشپزخانه در فضای باز

9 ایده طراحی آشپزخانه در فضای باز

9 ایده طراحی آشپزخانه در فضای باز

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۹ ایده طراحی آشپزخانه در فضای باز – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه – دکوراسیون داخلی آشپزخانه – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – دکوراسیون داخلی آشپزخانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *