اتاق نشیمن بدون شک محل تجمع همه اعضای خانواده است. اتاق نشیمن، به عنوان نقطه کانونی خانه عمل می کند و افراد خانواده را به خود جذب می کند. در این مطلب سبک های مختلف در این ۸ طرح اتاق نشیمن مدرن نشان داده شده است. شما می توانید برای مشاهده ایده های بیشتر از طرح های اتاق نشیمن به مطالب دیگری که در وب سایت ما موجود است مراجعه نمایید. در ادامه با ما همراه باشید. ۸ طرح مدرن اتاق نشیمن با فضای رویایی

8 طرح مدرن اتاق نشیمن با فضای رویایی

اتاق نشیمن مدرن و راحت، با یک چیدمان معقول که شامل یک مبل مناسب برای استراحت و یک میز در کنار آن است.

8 طرح مدرن اتاق نشیمن با فضای رویایی

در این تصویر اتاق نشیمن بزرگ با سقف بلند دارای پرده های نازک و پانل های چوبی ارزشمند از هم جدا شده را مشاهده می کنید.

8 طرح مدرن اتاق نشیمن با فضای رویایی

تیرهای چوبی، ست مبل های مخملی و هماهنگ با رنگ فضای اتاق، همگی به ایجاد یک فضای مجلل کمک می کنند.

8 طرح مدرن اتاق نشیمن با فضای رویایی

کمدهای چوبی خاکستری و چراغ های آویز کروی به طراحی کلاسیک و روستیک اتاق نشیمن کمک می کنند.

این اتاق دارای یک چراغ آویز است که برای یک اتاق نشیمن معاصر ایده آل می باشد.

ست مبل راه راه با بالش های قرمز، رنگی کلاسیک را به اتاق نشیمن می افزاید، اما به لطف درهای شیشه ای که فضا را تقسیم می کنند، مجلل شده است.

بسیاری از صاحبان خانه ها رنگ های خنثی را ترجیح می دهند، به خصوص زمانی که با نقوش تزئینی روی سقف ترکیب شوند.

این مکان، ایده آل برای استراحت است، جایی که می توانید روی مبل چرمی براق بنشینید یا دراز بکشید و از پنجره شیشه ای به منظره زیبای بیرون خیره شوید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلیطراحی داخلی در کرمان – ۸ طرح مدرن اتاق نشیمن با فضای رویایی – سبک مجلل در طراحی داخلی – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – مشاوره طراحی داخلی در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی لوکس – طراحی داخلی شیک – طراحی داخلی عامه پسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *