با دکوراسیون های لوکس و مدرن می توانید برای سرویس بهداشتی تان فضایی جذاب داشته باشید. در این مطلب ۸ ایده از حمام مدرن و عالی را گردآوری کرده ایم تا به شما در ساخت یا بازسازی سرویس بهداشتی و حمام تان کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید.

از مهم ترین اجزای یک حمام مدرن، کفپوش و دیوارپوش هستند. ضروری است که در انتخاب طرح و رنگ کاشی و سرامیک وقت بگذارید. استفاده از رنگ های تیره و روشن با توجه به فضای حمام پیشنهاد می شود. به طور مثال استفاده از کاشی و سرامیک با رنگ روشن برای حمام های با فضای کوچک پیشنهاد می شود.

همچنین استفاده از وان در حمام در صورتی که فضای حمام شما بزرگ است و تمایل به دکوراسیونی لاکچری دارید، پیشنهاد می شود.

قرار دادن آینه در حمام ضروری است و باعث می شود تا فضای حمام بزرگتر به نظر برسد. پیشنهاد می شود تا از آینه های دیواری بزرگ در حمام هایی که فضای کوچکی دارند استفاده کنید.

استفاده از گلبرگ ها و شمع های تزیینی زیبا و … را در نظر داشته باشید، چرا که می توانند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی حمام تاثیرگذار باشند.

استفاده از نورپردازی مناسب را از قلم نیندازید. نورپردازی مناسب می تواند باعث ایجاد فضایی جذاب تر برای فضای حمام شما شود.

8 ایده از حمام مدرن و عالی

8 ایده از حمام مدرن و عالی

8 ایده از حمام مدرن و عالی

8 ایده از حمام مدرن و عالی

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۸ ایده از حمام مدرن و عالی – استفاده از وان در حمام – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی حمام – طراحی داخلی حمام در کرمان – طراحی داخلی سرویس بهداشتی – طراحی داخلی سرویس بهداشتی در کرمان – دکوراسیون داخلی حمام – ایده های طراحی حمام و سرویس بهداشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *