اگر شما فکر می کنید که در یک گوشه از منزل تان دارای فضای اضافی هستید، ایجاد یک دفتر کار خانگی می تواند بهترین ایده باشد. داشتن کمی خلاقیت، تمام چیزی است که برای انجام این کار لازم دارید. بنابراین، ایده هایی که در ادامه آورده شده اند به شما کمک می کنند تا یک دفتر کار خانگی کوچک و شیک را داشته باشید. ۷ روش برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک و کوچک

۱- تغییر چیدمان اتاق نشیمن

تعویض چیدمان مبلمان در این اتاق نشیمن کوچک، فضای مورد نیاز برای یک دفتر خانگی را ایجاد کرده است. برای انجام این کار، مبل به دیوار تکیه داده شده است و سپس میز را مستقیماً جلوی پنجره قرار داده اند که باعث می شود اتاق به فضایی بازتر و مطبوع تر تبدیل شود.

7 روش برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک و کوچک

۲- کار در حالت نشسته یا ایستاده

نشستن روی صندلی، در تمام طول روز برای سلامتی شما خوب نیست، بنابراین با ساخت میز کار به صورت قفسه ای، می توانید در زمان هایی به صورت ایستاده کار کنید.

7 روش برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک و کوچک

۳- پرده جدا کننده

می توانید با استفاده از پرده، فضای کاری خود را از دیگر مناطق خانه جدا کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، محل کار از اتاق نشیمن توسط پرده جدا شده است.

7 روش برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک و کوچک

۴- تبدیل فضای بی مصرف به دفتر کار خانگی

می توان از یک فضای بی استفاده در راهرو (مانند تصویر) برای راه اندازی یک دفتر کار خانگی استفاده کرد و کار خود را انجام داد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، یک میز L شکل در این قسمت از خانه قرار داده شده است و یک فضای خالی را به زیبایی به یک فضای کاری تبدیل کرده است.

7 روش برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک و کوچک

۵- دفتر کار خانگی مخفی در آپارتمان کوچک

این آپارتمان کوچک، پر از ویژگی های کاربردی برای زندگی روزمره است که در پشت درهای کشویی در این خانه، یک دفتر کار پنهان شده است.

7 روش برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک و کوچک

۶- دفتر کار خانگی خلاقانه

اگر به دنبال ایده های شیک و خلاقانه هستید، می توانید در یک گوشه از اتاق خود مانند تصویر، دفتری را راه اندازی کنید که در بالای آن یک دیوار گالری قرار داشته باشد و عکس ها و آثار هنری را بر روی آن قرار دهید و همچنین در زیر میز، کتابخانه ای پر از کتاب داشته باشید و همه اینها در یک فضا از اتاقتان جمع شده باشند.

۷- میزهای متحرک

در اینجا میزها به صورت سفارشی ساخته شده اند که متحرک و قابل تنظیم هستند تا بتوان از آنها در حالت نشسته یا ایستاده استفاده کرد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۷ روش برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک و کوچک طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *