۷ دیزاین عالی آشپزخانه

۷ دیزاین عالی آشپزخانه

از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه شماست، بسیار مهم است که مطمئن شوید زمان زیادی را برای برنامه ریزی چیدمان عالی آشپزخانه اختصاص داده اید. طراحی آشپزخانه عالی تا حدی به حس سلیقه و سبک شما بستگی دارد، اما باید به کاربردی بودن و سهولت استفاده نیز اهمیت داد. کمی زمان بگذارید تا تصمیم بگیرید که واقعا چه چیزی از فضای آشپزخانه خود می خواهید. ۷ دیزاین عالی آشپزخانه

اولین مرحله در برنامه ریزی آشپزخانه ایده آل شما این است که موثرترین راه را برای استفاده از فضای خود در نظر بگیرید. برای اینکه تصمیم بگیرید کدام چیدمان مناسب آشپزخانه شماست، تصمیم بگیرید که چگونه از آشپزخانه خود استفاده می کنید.

یکی از محبوب ترین ایده های مدرن، استفاده از فضا نه تنها برای آشپزی، بلکه برای غذا خوردن، معاشرت، سرگرمی و لذت بردن از اوقات در کنار خانواده است.

ویژگی کلیدی آشپزخانه که این نیاز را برآورده می کند داشتن فضای جزیره ای می باشد. این راه حل ایده آل برای ایجاد فضایی است که می تواند برای کار، آماده سازی و غذاخوری استفاده شود.

اعضای خانواده می توانند برای معاشرت و خوردن وعده های غذایی دور هم بنشینند و با اضافه شدن پریز برق، می توان از آن به عنوان محل شارژ لپ تاپ و گوشی نیز استفاده کرد.

فرقی نمی کند که ظاهری سنتی یا امروزی را برای آشپزخانه جدید و ایده آل خود انتخاب کنید، بلکه باید تعادل خوبی بین فرم و عملکرد ایجاد کنید. اگر چه ممکن است وسوسه انگیز باشد که به دنبال جذاب ترین ظاهر باشید، اما باید کاربردی بودن استفاده از فضایی را که در طول روز به طور مکرر از آن استفاده می کنید، در نظر بگیرید.

روش آزمایش شده برای به حداکثر رساندن کارایی آشپزخانه شما به حداقل رساندن فضای بین سه دستگاه پرکاربرد شما است. “مثلث آشپزخانه” یعنی یخچال فریزر، سینک ظرفشویی و صفحه اجاق گازتان را در جای مناسب قرار دهید، چرا که سهولت دسترسی به هر سه که در نزدیکی یکدیگر واقع شده اند، مفید بودن فضای شما را بسیار افزایش می دهد.

7 دیزاین عالی آشپزخانه

7 دیزاین عالی آشپزخانه

7 دیزاین عالی آشپزخانه

7 دیزاین عالی آشپزخانه

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۷ دیزاین عالی آشپزخانه – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه – دکوراسیون داخلی آشپزخانه – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – دکوراسیون داخلی آشپزخانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *