آشپزخانه یکی از مهم‌ ترین مکان های خانه است، بنابراین بسیار مهم است که نه تنها راحت و کاربر پسند باشد، بلکه سبکی منحصر به فرد را نشان دهد. در این مطلب ۷ ایده برای طراحی آشپزخانه توضیح داده می شود که اجرای همه آنها ضروری نیست. در ادامه با ما همراه باشید.

۱- تغییر رنگ سفید به خاکستری

اگر هنوز در مورد رنگ نمای آشپزخانه فکر می کنید، باید خاکستری را در نظر بگیرید. امروزه رنگ سفید جایگاه پیشرو در بازار را به خود اختصاص داده است، با این حال تولید کنندگان مبلمان آشپزخانه عنوان می کنند که رنگ خاکستری یکی از رقبای اصلی آن است. دومین روند مدرن در دکوراسیون آشپزخانه ترکیب چند رنگ آرام است. به عنوان مثال، می توانید از رنگ خاکستری و قهوه ای تیره برای آن استفاده کنید.

7 ایده برای طراحی آشپزخانه

۲- قابلیت اطمینان و عملکرد

امروزه لازم است در بازسازی آشپزخانه نه تنها به رنگ نماها توجه شود بلکه باید قابلیت اطمینان و قابلیت استفاده از مبلمان را نیز در نظر بگیرید و عناصر موجود در آشپزخانه علاوه بر جنبه تزئینی، حالت کاربردی نیز داشته باشند.

7 ایده برای طراحی آشپزخانه

۳- ترکیب سیاه و سفید

این ترکیب رنگ به دلیل کنتراست و اصالتش هرگز از مد نمی افتد. در آشپزخانه ای با کابینت های سفید، استفاده از صفحات مشکی بر روی کابینت ها، باعث می شود تا آشپزخانه شما شیک به نظر برسد. همچنین استفاده از کف چوب طبیعی ممکن است به آرامی کنتراست کلی اتاق را ملایم کند.

7 ایده برای طراحی آشپزخانه

۴- چراغ های سقفی با طراحی جذاب

چراغ سقفی شیک و جذاب یکی دیگر از انواع عالی برای ایجاد آشپزخانه ای منحصر به فرد و چشمگیر است. استفاده از لوستر برش شیشه ای برای این کار، قابل توجه خواهد بود.

7 ایده برای طراحی آشپزخانه

۵- بین کابینتی آینه ای

استفاده از بین کابینتی های آینه ای، باعث می شود تا آشپزخانه شما لوکس و پر زرق و برق به نظر برسد.

7 ایده برای طراحی آشپزخانه

۶- استفاده از تکنولوژی در آشپزخانه

برای رسیدن به این هدف می توانید از چراغ های مجهز به سنسور استفاده کنید که به طور خودکار با ورود شخص به آشپزخانه روشن می شوند و همچنین از شیرهای آب دارای سنسور استفاده کنید، به این صورت که دیگر مثل مدل سنتی نیاز به باز و بسته کردن شیر آب نیست و با قرار دادن دستان در زیر شیر آب، آب بر روی دستان شما می ریزد و زمانی که دستان خود را از زیر شیر آب برمی دارید، جریان آب قطع می شود. در نهایت استفاده از این وسایل زندگی شما را خوشایند و آسان می کند.

۷- استفاده از مواد کوارتز در آشپزخانه

در کنار میزهای مرمری، مدل های کوارتز بسیار محبوب هستند. مزایای آنها به شرح زیر است:

– ایمنی در برابر درجه حرارت بالا

– ایمنی در برابر خراش و آسیب

– مقاومت در برابر رطوبت

– ظاهر شیک

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۷ ایده برای طراحی آشپزخانه – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه – دکوراسیون داخلی آشپزخانه – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – دکوراسیون داخلی آشپزخانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *