اگر در جستجوی روش جدیدی برای تزئین دیوار برهنه یا چیز جدیدی برای افزودن به آن هستید، یک دیوار زنده را در نظر بگیرید. یک دیوار زنده در واقع دیواری است که توسط گیاهان پوشانده می شود و می تواند به صورت گیاهان انفرادی یا قرار گرفتن آن ها در کنار هم نمایان شود تا یک اثر هنری زنده ساخته شود. ۷ ایده برای استفاده از دیوار زنده

یک دیوار زنده نه تنها زیبا و چشم نواز است بلکه می تواند هوای شما را تمیز کند، استرس را کاهش دهد و حتی سر و صدای پس زمینه را در اتاق شما ایجاد کند. آیا نیاز به دلیل قانع کننده تر از این برای ایجاد دیوار زندگی در منزل خود دارید؟

۱- دیوار زنده برای آشپزخانه

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در آشپزخانه خود نور کافی دارید، یک دیوار زنده مانند تصویر زیر را در نظر بگیرید. این دیوار، مجموعه ای از فضای سبز را به عنوان زمینه ای زیبا برای فضای خنثی به نمایش می گذارد. هنگام تصمیم گیری برای ایجاد یک دیوار زنده، گیاهانی را که نیاز به مراقبت های مشابه دارند در نظر بگیرید، زیرا همزمان به آن ها آب داده و تغذیه شان می کنید.

7 ایده برای استفاده از دیوار زنده

۲- سبدهای آویز

این ایده برای هر کسی که مایل به صرف زمان برای هرس کردن و به روز رسانی دیوار زنده خود نیست، بهتر است. یک دیوار زنده می تواند صبر و شکیبایی و زمان زیادی را برای ادامه کار احتیاج داشته باشد، بنابراین نمایش آن با گیاهان گلدان بصورت جداگانه ممکن است برای کسی که مدت زمان محدودی دارد آسان تر باشد.

7 ایده برای استفاده از دیوار زنده

۳- دیوار زنده در دفتر شما

آوردن فضای سبز به دفتر شما یکی از بهترین راه ها برای دل بازتر کردن فضای شما و تشویق کمی بهره وری بیشتر است. با یک دیوار زنده، شما به تزئینات بیشتری احتیاج ندارید. گیاهان هوازی گزینه های بسیار خوبی برای یک دفتر هستند زیرا به مراقبت زیادی احتیاج ندارند، اما هنوز هم در کنار هم چیده می شوند.

7 ایده برای استفاده از دیوار زنده

۴- کاشت دیواری

ما این اتاق زنده را، که شامل مجموعه ای از نهال های دیواری است، دوست داریم. تکرار این نگاه بسیار آسان است و یک روش عالی برای آوردن یک دیوار زنده به هر اتاق خانه شما.

7 ایده برای استفاده از دیوار زنده

۵- گیاهانی که رشد زیادی دارند

ما عاشق استفاده از بافت ها و رنگ های متنوع در این نمایشگر دیواری هستیم که به آن کمی جذابیت بصری می بخشد. هنگام تنظیم دیوار زنده خود، فضای بین هر گیاه را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که آنها جایی برای رشد دارند، بنابراین شما نمی توانید بعد از گذشت چند ماه دوباره اقدام به انجام این کار کنید.

7 ایده برای استفاده از دیوار زنده

۶- یک اثر هنری

نمایشگر دیواری زیر واقعاً یک اثر هنری است. این دیوار زنده که از ترکیب خزه، گیاهان هوازی و سایر فضای سبز ساخته شده است، یکی از چشم نوازترین نمونه کارهاست. دیوارهای زنده را می توان در چوب، چوب پنبه، فلز و موارد دیگر ایجاد کرد و به راحتی می توان به گونه ای طراحی کرد که با ظاهر و زیبایی خانه شما تلفیق شود.

۷- پاکت گیاهی

این سیستم یک راه عالی برای آویزان کردن دسته گیاهان کوچک از دیوار شما بدون تلاش زیاد است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۷ ایده برای استفاده از دیوار زنده – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *