خواه سبک اتاق نشیمن شما سنتی، معاصر یا مدرن باشد، می توانید با یک رنگ بندی طبق سلیقه خود، جذابیت منحصر به فردی به آن ببخشید. از رنگ های زیبای دیوار گرفته تا وسایل چشم نواز، این ایده های رنگی فضای شما را به سطح بالاتری می رساند. ۶ طرح رنگی زیبا برای اتاق نشیمن

۱- اتاق نشیمن معاصر خاکستری ذغالی و سرمه ای

آجرهای ذغالی و دیوارهای سرمه ای ترکیب جسورانه ای هستند که باعث می شوند این اتاق نشیمن معاصر در این خانه، احساس گرما و دنجی کند. فرش سبز، قطعات چوبی طبیعی و مبلمان چند رنگ، فضای اتاق را زیبا می کند.

6 طرح رنگی زیبا برای اتاق نشیمن

۲- طرح اتاق نشیمن تک رنگ آبی

در این اتاق نشیمن از یک پالت تک رنگ آبی استفاده شده است. وسایل طلایی رنگ از جمله کوسن ها، پایه چراغ ایستاده و چراغ های دیواری به زیبایی رنگ آبی این اتاق نشیمن را جلوه داده اند.

6 طرح رنگی زیبا برای اتاق نشیمن

۳- اتاق نشیمن معاصر نارنجی، آبی و خاکستری

می توان این اتاق نشیمن را با کاغذ دیواری نارنجی و یک تابلوی نقاشی آبی و روشن زنده کرد. این رنگ های شاد و جسورانه زمینه را برای نمایش هر چه بهتر مبلمان و موکت های خاکستری فراهم می کنند.

6 طرح رنگی زیبا برای اتاق نشیمن

۴- اتاق نشیمن با ترکیب رنگ سبز

این خانه زیبا و دوست داشتنی، پر از رنگ های شاد است. دیوارهای سبز در این اتاق نشیمن زمینه را برای قرار دادن وسایل تزئینی و گلدار فراهم می کنند.

6 طرح رنگی زیبا برای اتاق نشیمن

۵- اتاق نشیمن بوهوی صورتی و قهوه ای

دیوارهای رنگ آمیزی شده صورتی بنفش و وسایل قهوه ای و فرش رنگارنگ در این اتاق نشیمن بوهو، ترکیب رنگ زیبایی را ایجاد کرده اند.

۶- اتاق نشیمن خنثی سفید و قهوه ای

در این اتاق نشیمن که رنگ های سفید و قهوه ای فضا را متعادل می کنند، نتیجه وجود فضایی است که در آن احساس خستگی و کلافگی بیش از حد دیده نمی شود.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۶ طرح رنگی زیبا برای اتاق نشیمنطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *