هیچ چیزی مانند دیوار سبز فضای خانه را زیبا نمی کند. به همین دلیل است که ما از طرفداران دیوارهای سبز هستیم. در ادامه ۶ مورد دیوار سبز را در قسمت های مختلف خانه مورد بررسی قرار می دهیم. ۶ ایده زیبا برای ایجاد دیوار سبز در طراحی داخلی

۱- دیوار سبز در اتاق نشیمن

فقط به این دلیل که شما در زنده نگه داشتن گیاهان خیلی خوب نیستید به معنای این نیست که نمی توانید دیوار سبز را در فضای خود داشته باشید. این دیوار سبز متشکل از خزه واقعی و با رشد پایدار است که به لطف گلیسیرین و رنگ های طبیعی حفظ می شود. نتیجه کار یکی از انواع هنرهای گیاهی است که در تصویر قابل مشاهده است.

6 ایده زیبا برای ایجاد دیوار سبز در طراحی داخلی

۲- دیوار سبز در حمام

دیوارهای سبز پر شده از خزه برای حمام ها ایده آل هستند زیرا رطوبت حاصل از بخار آب، آن ها را خیس می کند. در این حمام مستر نه تنها نیازهای روزانه صاحبخانه برآورده می شود بلکه محیطی مناسب جهت نگهداری دیوار سبز از خزه های طبیعی می باشد.

6 ایده زیبا برای ایجاد دیوار سبز در طراحی داخلی

۳- دیوار سبز در آشپزخانه

در این آپارتمان پنجره های آجری منظره ای را ایجاد می کنند که دیوارهای سبز به کانون توجه تبدیل می شوند. این نوع گیاهان، به نور خورشید احتیاج ندارند. نکته خوب دیگری که باید بدانید این است که دیوار خزه آلرژی یا گرده تولید نمی کند.

6 ایده زیبا برای ایجاد دیوار سبز در طراحی داخلی

۴- دیوار سبز در اتاق ناهار خوری

فضای پر جنب و جوش این خانه نشان دهنده نقطه مورد علاقه ما در اتاق ناهار خوری است. پوشاندن دیوارها با فضای سبز و خزه فراوان منظره ای دلچسب و بی نظیر را به وجود آورده است.

6 ایده زیبا برای ایجاد دیوار سبز در طراحی داخلی

۵- دیوار سبز در حیاط منزل

اگر حیاط خانه شما منظره زیبایی ندارد، می توانید یکی از دیوارهای آن را با گیاهان خزه و برگ پر کنید و یک دیوار سبز زیبا به وجود آورید. در این صورت می توانید با باز کردن هر پنجره ای که روبروی دیوار سبز قرار گرفته، منظره ای زیبا را مشاهده کنید.

۶- دیوار سبز در اتاق خواب

در اینجا سه ​​پانل دیواری خزه کوچک را مشاهده می کنید. آنها به یک اتاق خواب با طرح رنگ خنثی مقدار زیادی از فضای سبز طبیعی را می بخشند.

مجموعه معماری کاط، طراحی و اجرای دیوار سبز در کرمان را انجام می دهد. مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۶ ایده زیبا برای ایجاد دیوار سبز در طراحی داخلی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *