از کوچکترین آپارتمان گرفته تا بزرگ ترین خانه، مالکان و اجاره کنندگان تمایل دارند که یک منطقه نشیمن بزرگتر و بازتر داشته باشند. فضاهای باز بزرگ به نفع خانواده‌ هایی است که دوست دارند در آشپزخانه جمع شوند و قبل از نشستن با هم بر سر میز، غذا درست کنند و بعد از آن عصر را با تماشای تلویزیون یا گفتگو بگذرانند. ۶ ایده از طراحی آشپزخانه اپن

والدینی که بچه‌های کوچک دارند این طرح را دوست دارند زیرا می‌ توانند کارهای روزمره خود را انجام دهند و به راحتی بچه‌ ها را از قسمت دیگری از محوطه بزرگ و فضای باز تماشا کنند.

در آپارتمان‌ های کوچک، آشپزخانه اپن، ظاهری بسیار بزرگ‌ تر از آنچه وجود دارد، ایجاد می‌ کند. اگر مهمانان بیایند، میزبان همچنان می تواند در حین تهیه غذا در آشپزخانه با آنها صحبت کند.

در همین حال، دوستان منزوی نمی شوند و مجبور نمی شوند خود را در یک اتاق نشیمن کوچک سرگرم کنند و منتظر میزبانی بمانند که در آشپزخانه است و کارهای نهایی را برای آماده کردن شام انجام می دهد. به راحتی می توان فهمید که جذابیت و مفید بودن فضاهای باز، آشپزخانه های اپن را تا این حد محبوب می کند.

6 ایده از طراحی آشپزخانه اپن

6 ایده از طراحی آشپزخانه اپن

6 ایده از طراحی آشپزخانه اپن

6 ایده از طراحی آشپزخانه اپن

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۶ ایده از طراحی آشپزخانه اپن – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه – دکوراسیون داخلی آشپزخانه – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – دکوراسیون داخلی آشپزخانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *