ما اتاق خواب و اتاق نشیمن خود را با گیاهان پر می کنیم، پس چرا گیاهان را به حمام خود وارد نکنیم؟ گیاهان در حمام می توانند به تصفیه هوا کمک کرده و استرس و اضطراب را تسکین دهند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام نوع گیاه را در حمام خود قرار دهید، نور موجود و متوسط ​​دما را ارزیابی کنید. ۵ روش قرار دادن گیاهان در سرویس بهداشتی

۱- قرار دادن گیاهان در کنار محصولات بهداشتی

اگر در فضای کف حمام دچار کمبود جا هستید، نصب یک قفسه را برای نشان دادن چند گیاه خانگی در نظر بگیرید. این قفسه در تصویر، فضای مناسبی برای قرار دادن چند گیاه پیچ در پیچ است. شما می توانید گیاهان را در کنار شامپوها و سایر محصولات بهداشتی، بر روی قفسه و در کنار یکدیگر قرار دهید.

5 روش قرار دادن گیاهان در سرویس بهداشتی

۲- قرار دادن گیاهان در قفسه سیمی

همانطور که در این حمام دیده می شود، این قفسه سیمی نه تنها باعث می شود گیاهان بیشترین میزان نور را دریافت کنند بلکه باعث ایجاد یک نقطه کانونی سرگرم کننده برای سرویس بهداشتی می شود. وقتی نوبت به گیاهان می رسد، قفسه ها و میزها در حمام می توانند وسایل خوبی برای قرار دادن گیاهان بر روی آنها باشند.

5 روش قرار دادن گیاهان در سرویس بهداشتی

۳- قرار دادن گیاهان در اطراف وان

به نظر می رسد این صحنه، راهی عالی برای پایان دادن به یک هفته پر تنش باشد. قرار دادن گلدان های کوچک در اطراف وان حمام نه تنها زیبا به نظر می رسد، بلکه می تواند در استرس زدایی و ایجاد آرامش به شما کمک کند.

5 روش قرار دادن گیاهان در سرویس بهداشتی

۴- قرار دادن گیاهان در فضای کف اضافی

اگر سرویس بهداشتی بزرگی دارید که دارای فضای زیادی در کف می باشد، یک گیاه بزرگ می تواند فضای خالی را به خوبی پر کند. همانطور که در این حمام مدرن دیده می شود، یک گیاه بزرگ گلدانی نه تنها یک نقطه کانونی برای سرویس بهداشتی ایجاد کرده، بلکه به شما کمک می کند تا فضای استفاده نشده را به روشی تازه و مدرن پر کنید.

۵- آویزان کردن گیاهان از سقف

این حمام از گیاهان ایستاده و معلق استفاده می کند. اگر فضای کف یا قفسه کمی دارید، آویختن چند سبد گیاه از سقف راهی عالی برای افزودن گیاهان به سرویس بهداشتی می باشد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ روش قرار دادن گیاهان در سرویس بهداشتی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *