یکی از جالب ترین قسمت های نوسازی سرویس بهداشتی تعویض کاشی است. شما برای استفاده از کاشی، گزینه های زیادی را در اختیار دارید. کاشی در سرویس بهداشتی شما می تواند کل ظاهر و احساس فضای شما را تغییر دهد، بنابراین مهم است که عاقلانه انتخاب کنید. ۵ ایده جالب برای طراحی کاشی حمام

۱- یک طرح کاشی برای دیوار و کف

این حمام فوق العاده ترکیبی عالی از مد روز است. با ساده و خنثی نگه داشتن دیوارها، طراح قادر است با دیوار و کف، کاشی ها را آزمایش کند و با این الگوی ستاره ای بار بصری را ایجاد کند. با کشیدن کاشی های دیوار به کف، فضای حمام بازتر و گسترده تر احساس می شود.

5 ایده جالب برای طراحی کاشی حمام

۲- کاشی شورون

قرار دادن کاشی های شورون، یک روش دوست داشتنی و ایجاد کمی بافت در حمام است. این حمام دارای کف و دیوار کاشی کاری شده با کاشی های خاکستری و سفید است که به اندازه کافی متفاوت هستند.

5 ایده جالب برای طراحی کاشی حمام

۳- دیوار مشکی

این حمام دارای یک دیوار کاشی کاری شده مشکی چشمگیر است که توهم فضای بیشتری را در آن ایجاد می کند. حتما برای بقیه قسمت های حمام، رنگ متضاد انتخاب کنید تا از شدت تاریکی آن جلوگیری کنید.

5 ایده جالب برای طراحی کاشی حمام

۴- انتخاب کاشی گرافیکی

آیا می خواهید در سرویس بهداشتی خود ظاهری چشم نواز داشته باشید که فوراً به نقطه کانونی آن تبدیل شود؟ این طرح گرافیکی سیاه و سفید، راهی عالی برای به روز رسانی سرویس بهداشتی و دادن جلوه و احساس کاملاً جدید به آن است.

۵- کاشی های بزرگ

کاشی های بزرگ، مانند کاشی هایی که در این حمام دیده می شود، باعث می شوند تا حمام بزرگتر و جادارتر به نظر آید. اگر چه این حمام از قبل بزرگ است، اما اگر می خواهید توهم فضای بیشتری را ایجاد کنید، این کاشی ها در یک حمام کوچکتر نیز گزینه بسیار خوبی هستند.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده جالب برای طراحی کاشی حمام – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *