در اصطلاحات تزئینی، سنتی به سبکی اشاره دارد که مربوط به سالیان گذشته است. سبک سنتی پذیرای طراحی کلاسیک، قرار دادن متقارن اثاثیه، طرح های رنگی جذاب و در عین حال کمی رسمی است. در ادامه به بررسی کاربرد ایده های سنتی در طراحی داخلی اتاق خواب می پردازیم. ۵ ایده برای طراحی داخلی سنتی اتاق خواب

۱- در اتاق خواب سنتی احساس راحتی کنید

سنتی به معنای کسل کننده نیست ! احساس راحتی کنید تا بتوانید اتاق خواب خود را با رنگ دلخواه، کاغذ دیواری، آثار هنری که دوست دارید و مجموعه ای از گیاهان طراحی و اجرا کنید.

5 ایده برای طراحی داخلی سنتی اتاق خواب

۲- از استفاده از رنگ نترسید

تصور غلط رایج این است که پالت رنگی سنتی باید تیره و سنگین و یا کاملاً خنثی باشد. به کار بردن رنگ مناسب، شخصیت را به یک فضای سنتی می افزاید. از استفاده از رنگ های مختلف نترسید تا اتاق خواب خود را به شکلی که دوست دارید رنگ آمیزی کنید.

5 ایده برای طراحی داخلی سنتی اتاق خواب

۳- شخصیت خود را نشان دهید

فارغ از سبک تزیین، اتاق ها شخصیت صاحبان آنها را نشان می دهند. وقتی با رنگ ها، الگوها، بافت ها و اشیاء مورد علاقه خود محصور شوید بهتر به خواب می روید.

5 ایده برای طراحی داخلی سنتی اتاق خواب

۴- سبک سنتی را ساده نگه دارید

اتاق خواب های سنتی زیبا، بسیار ساده و بدون درهم ریختگی هستند. برای ایجاد سبکی زیبا، نیازی به مبلمان اضافی و لوازم جانبی نیست. مهم ترین مساله فقط احساس کلی برای طراحی خوب و یک برنامه منسجم برای پیوند دادن همه چیز به یکدیگر است. در اینجا، یک پالت از رنگ های آبی، سفید و سبز را مشاهده می کنید، در حالی که یک کاغذ دیواری گلدار بسیار زیبا الگوی کافی را به اتاق خواب اضافه می کند.

۵- سبک سنتی در اتاق خواب کودک

سبک سنتی فقط برای اتاق خواب مستر نیست؛ همچنین برای اتاق خواب نوجوانان یا اتاق کودک بسیار عالی است. به علاوه، ظاهر کلاسیک با کودک شما رشد می کند و باعث می شود تا با تغییر ذائقه فرزندتان، به روز شود. در اینجا، اتاق خواب دوست داشتنی سبز، سفید و صورتی دخترانه نشان داده شده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده برای طراحی داخلی سنتی اتاق خواب طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *