۵ ایده برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچک

۵ ایده برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچک

به هیچ وجه دلیلی وجود ندارد که یک اتاق خواب کوچک، نتواند به اندازه یک فضای بسیار بزرگ، زیبا و آرامش بخش و با شخصیت باشد. ترفند ایجاد اتاق خواب دوست داشتنی در هنگام محدودیت فضا، استفاده هوشمندانه از فضایی است که شما دارید. مبلمان را به اتاق اختصاص دهید و اصلا نترسید که وسایل تزئینی خود را نشان دهید. ۵ ایده برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچک

۱- اتاق خواب با ترکیب رنگ قهوه ای و سفید

اگر اتاق خواب شما کوچک است، می توانید با ترکیب رنگ قهوه ای و سفید و داشتن یک لوستر، یک فرش طرح دار و ملافه سفید آن را تزئین کنید و نتیجه آن مانند عکس زیر، یک اتاق شیک و زیبا می شود.

5 ایده برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچک

۲- تزئین فضای داخلی با ساخته های داخلی

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، به دلیل کوچک بودن اتاق خواب، صاحب خانه بخش میانی کتابخانه را برداشته و تختخواب را در آن قرار داده است. در دو طرف تختخواب نیز می توانید کتاب، قاب عکس و سایر وسایل دکوری را قرار دهید.

5 ایده برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچک

۳- اتاق خواب سبز و آرامش بخش

بیشتر افراد می خواهند اتاق خوابشان یک حس آرامش بخش داشته باشد. اگر این هدف شماست، پس رنگ سبز و سفید را برای رنگ آمیزی اتاق خود در نظر بگیرید.

5 ایده برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچک

۴- کاغذ دیواری پر زرق و برق

کاغذ دیواری پر رنگ و پر زرق و برق حتی در کوچکترین اتاق ها جلوه خاص خود را دارد. فقط کافی است آن را به یک دیوار بچسبانید که ترجیحاً یکی از قسمت های اصلی دیوار اتاق باشد و در دیگر قسمت های دیوار اتاق، رنگ ملایم به کار ببرید.

۵- سبک ترکیبی

برای ترکیبی از سبک ها لازم نیست فضای زیادی را در اختیار داشته باشید. گاهی اوقات یک فضای کوچک می تواند ترکیبی از چند سبک متفاوت باشد. به عنوان مثال، در این اتاق خواب از عناصر ریز و درشت آسیایی در تعامل با سبک روستیک استفاده شده است. همچنین در این اتاق خواب مستر کوچک، به جای آباژور در کنار تختخواب، از چراغ های آویز، استفاده شده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچکطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *