شومینه دو طرفه در حالی که گرما را به اتاق های مجاور منتقل می کند، اجازه می دهد تا در هنگام روشن نبودن آتش، نور از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل شود. شومینه های دو طرفه می توانند به عنوان تقسیم کننده اتاق ها به کار روند و مثلا اتاق ناهار خوری، اتاق خواب مستر و یا فضای اتاق نشیمن را به هم پیوند بزنند. ۵ ایده برای استفاده از شومینه دو طرفه در طراحی داخلی

۱- شومینه دو طرفه مدرن

در این تصویر شومینه، اتاق نشیمن را به یک فضای باز در پشت دیوار متصل کرده است.

5 ایده برای استفاده از شومینه دو طرفه در طراحی داخلی

۲- شومینه دو طرفه معاصر

در این خانه که مورد بازسازی قرار گرفته است، یک شومینه دو طرفه، ضمن حفظ یک احساس مطبوع، آشپزخانه و اتاق نشیمن را از هم جدا می کند.

5 ایده برای استفاده از شومینه دو طرفه در طراحی داخلی

۳- شومینه دو طرفه در اتاق موسیقی

این شومینه دو طرفه اتاق موسیقی را از اتاق نشیمن جدا کرده است. این تقسیم اتاق اجازه می دهد تا موسیقی به فضای نشیمن منتقل شود و همچنین با وجود این شومینه، فضای دو طرف گرم و روشن نگه داشته شود.

5 ایده برای استفاده از شومینه دو طرفه در طراحی داخلی

۴- شومینه سنتی دو طرفه

در این تصویر، شومینه دو طرفه، اتاق خواب و حمام را به هم متصل کرده است و به نور آتش و نور طبیعی اجازه می دهد تا از این دیوار عبور کند.

۵- شومینه دو طرفه داخلی و خارجی

این شومینه بزرگ سنگی دو طرفه، اتاق نشیمن و همچنین ایوان را در آن طرف دیوار به هم متصل کرده است. این شومینه در طول روز مانند پنجره عمل می کند و این امکان را می دهد تا نور طبیعی از خارج به داخل منتقل شود.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۵ ایده برای استفاده از شومینه دو طرفه در طراحی داخلی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *