با استفاده از مصالح با کیفیت بالا، می توانید حمام خود را به یک فضای زیبا تبدیل کنید و با طراحی سفارشی، حمام مورد دلخواه خود را داشته باشید. مواد و مصالح مورد استفاده برای فانتزی کردن حمام تان می تواند شامل سنگ مرمر، سنگ تراورتن و … باشد. در ادامه ۴ حمام زیبا را مورد بررسی قرار می دهیم. ۴ طرح حمام فانتزی

۱- نمای دریا

هدف این طرح که اجازه می دهد منظره تماشایی اقیانوس، یک نقطه کانونی طبیعی باشد، ایجاد احساس آرامش بوده است. همچنین در این حمام سطوح تمیز و صاف شامل سنگ مرمر و دیواری که از مزارع برنج در ژاپن الهام گرفته و یک آینه بزرگ بر روی آن نصب شده است، مشاهده می شود.

4 طرح حمام فانتزی

۲- کاشی فرش

خانه ای در ایالت آریزونا را مشاهده می کنید که طراح داخلی آن کف حمام را با کاشی طراحی کرده است. کاشی فرشی که قصد دارد به عنوان زینتی ترین عنصر در اتاق باشد، پالت رنگ کلی حمام را ایجاد می کند. طرح های کاشی معرق بر روی دیوارها و پانل ها در سرتاسر حمام تکرار می شود. کمد نیز به صورت سفارشی طراحی شده است.

4 طرح حمام فانتزی

۳- حمام طلاکاری شده

طرح اصلی این بود که حمام موجود در این خانه که در دالاس واقع است بزرگتر شود. در این حمام سقف بالای وان به صورت قوسی شکل می باشد. همچنین در سقف و درب حمام و دراور و کشوهایش رنگ طلایی به کار رفته است و در دیوارها و کف از کاشی هایی به رنگ متناسب با طلایی استفاده شده است و به اصطلاح این حمام طلاکاری شده و یک طرح فانتزی را مشاهده می کنیم.

4 طرح حمام فانتزی

۴- حمام به سبک باروک

این خانه واقع در بورلی هیلز دارای حمام باروك است كه در آن یك وان لبه مرمر، جایی برای قرار دادن روغن حمام، چای و … وجود دارد. این فضای رویایی فوق العاده شامل آینه های شیک و کار شده، یک لوستر آراسته و زیبا و کمدهای سفارشی می باشد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ طرح حمام فانتزیطراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *