آیا شما از این مسئله ناراحت هستید که آپارتمان یا خانه شما کوچکتر از آنچه انتظار داشتید به نظر برسد؟ وقت آن رسیده است که چند راه حل برای این مشکل در نظر بگیرید. ترفندهای مختلفی وجود دارد که شما در طراحی داخلی انجام می دهید تا اتاق ها بزرگتر به نظر برسند. یکی از آنها شامل دستکاری رنگ هاست. استفاده از رنگ های خاص می تواند جلوه ای از افزایش فضای اتاق ایجاد کند. بگذارید ۵ رنگی را بررسی کنیم که می تواند توهم یک فضای داخلی بزرگتر را ایجاد کند. ۴ رنگی که می تواند خانه شما را بزرگتر جلوه دهد

5 رنگی که می تواند خانه شما را بزرگتر جلوه دهد

سفید

یک اتاق سفید آرامش بخش و از این رو گسترده تر به نظر می رسد. با افزودن دکوراسیون های متضاد و رنگی جسورانه که به طور تصادفی در اتاق قرار می گیرند می توان جلوه آن را افزایش داد.

آبی

ترکیب های خنک تر رنگ آبی مانند آبی اقیانوس می توانند به عمق بصری بیفزایند. بنابراین، چشم را فریب می دهد تا احساس کند فضای داخلی وسیع تر است.

خاکستری

رنگ خاکستری گرم اغلب احساس سهولت می بخشد. همچنین اثر باز بودن را ایجاد می کند و به احساس فضای داخلی وسیع تر کمک می کند.

بنفش کمرنگ

سایه بنفش کمرنگ می تواند یک محیط دلباز را به اتاق اضافه کند. می توان آن را با دکوراسیون های مناسب تکمیل کرد و باعث ایجاد توهم فضای بزرگتری شد.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ رنگی که می تواند خانه شما را بزرگتر جلوه دهد – طراحی داخلی کرماندکوراسیون داخلی کرماندفتر معماری کرمان – طراحی داخلی کاط در استان کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – شرکت معماری در استان کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *