طراحی مدیترانه از مناطق جزایر یونان، سواحل اسپانیا، تپه های نورد ایتالیا و حتی مراکش الهام گرفته است. این سبک طراحی با نام دریای مدیترانه است که مناسب برای عاشقان دکوراسیون داخلی از نظر زیبایی و عملکرد است. مواردی از قبیل کاشی کاری، دیوارهای گچبری شده، مبلمان تزئین شده، طاق های چوبی و پرتوهای در معرض نور، همه یک دکوراسیون زیبای مدیترانه ای را به یک خانه وام می دهند. ۴ خانه به سبک مدیترانه ای

۱- پرتوهای در معرض و جزئیات زینتی

وقتی صحبت از دکوراسیون مدیترانه است، زینت بخش فکر کنید. این فضای نشیمن طراحی شده دارای بسیاری از عناصر مدیترانه ای، مانند تیرهای سقفی در معرض دید و راهروهای قوسی است. ما عاشق لوستر باروکی با محوریت وسط فضا هستیم که احساس تاریخی و کلاسیک را القا می کند.

4 خانه به سبک مدیترانه ای

۲- کاشی ها را اضافه کنید

اگر نمی توانید تمام قسمت های منزل خود را نوسازی کنید، به قسمت هایی از منزل کاشی کاری را اضافه کنید تا یک دکوراسیون مدیترانه ای به وجود بیاید. این راه پله دارای کاشی های سفالی قرمز است که کاملاً حس اسپانیایی را القا می کند و گرم و پرتحرک است. اضافه کردن کاشی های سفالی به حمام یا آشپزخانه روشی ساده تر برای انجام این کار است.

4 خانه به سبک مدیترانه ای

۳- یک بهشت ​​ساحلی

این خانه کاملاً خیره کننده است و به ما احساس تعطیلاتی بزرگ را می دهد. راه پله های کاشی کاری شده و کفپوش سنگی سبک طبیعی تضادی شگفت انگیز با دیوارهای عمیق آبی دریایی است که احساس دریا را در داخل خانه به ارمغان می آورد. در همین حال، پرتوهای در معرض، مطابق با سبک مدیترانه ای، یک لمس اروپای جنوبی را کاملاً اضافه می کنند.

4 خانه به سبک مدیترانه ای

۴- روی منظره بیرون تمرکز کنید

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که می توانید منظره ای خیره کننده مانند این خانه داشته باشید، مهم است که طراحی خود را در اطراف آن متمرکز کنید. این اتاق نشیمن بسیار به فضای بیرون توجه می کند و یک فضای داخلی و خارجی را با یک پاسیوی باز گسترده ایجاد می کند. یک تضاد زیبا بین چوب سقف عمیق، تاریک و کفپوش سنگ آهک سبک و دیوارهای خنثی وجود دارد که باعث افزایش عمق فضا می شود.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ خانه به سبک مدیترانه ای طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *