اتاق های نشیمن و غذاخوری ترکیبی، کاملاً مناسب روشی است که امروزه زندگی می کنیم، جایی که فضاهای خیلی باز هم در ساختمان های جدید و هم در بازسازی های خانه وجود دارند. ۴ ایده جالب برای مجاورت فضای نشیمن و غذاخوری

قرار دادن دقیق مبلمان می تواند به ایجاد فضایی با کاربری مختلط کمک کند و مناطق کاملاً مشخص اما قابل انعطافی برای نشیمن و غذاخوری ایجاد کند.

در نظر گرفتن میزان مساوی برای فضای نشیمن و غذاخوری اطمینان از تعادل را تضمین می کند، همچنین در صورت استفاده بیشتر از فضا برای یک عملکرد دیگر، می توانید نسبت را تغییر دهید.

انتخاب یک پالت رنگی هماهنگ برای مبلمان نشیمن و غذاخوری که به خوبی در کنار هم قرار بگیرند، یک طراحی کلی منسجم، شیک و قابل قبول را تضمین می کند.

۱- فضای نشیمن و غذاخوری تمام سفید

در این فضای نشیمن و غذاخوری کاملاً سفید، از پالت رنگ سفید و رنگ های خاکستری و گرم چوبی استفاده شده که فضا را شاداب نگه می دارد. فضای غذاخوری موجود بین آشپزخانه و نشیمن که طراحی آن به قدری آرام است و نظرها را در هنگام نشستن پشت میز غذاخوری به سوی پنجره جلب می کند.

4 ایده جالب برای مجاورت فضای نشیمن و غذاخوری

۲- فضای نشیمن و غذاخوری پشت به پشت

این فضای نشیمن و غذاخوری کاملاً سفید و آرام به لطف کف های سفید، دیوارها، سقف و تیرهای سقف و مبلمان از ظاهری منسجم برخوردار است. یک چیدمان پشت به پشت که دارای یک قسمت نشیمن و یک قسمت غذاخوری است و مناطق متمایزی را در این فضا ایجاد می کند.

4 ایده جالب برای مجاورت فضای نشیمن و غذاخوری

۳- فضای نشیمن باز و فضای غذاخوری متمرکز در گوشه

این خانه شامل یک فضای غذاخوری دنج در گوشه است که بر روی فرشی به رنگ روشن قرار گرفته است. فضای نشیمن نیز در بخش دیگری از خانه پخش شده است و مبل ها با فاصله از یکدیگر قرار گرفته اند.

4 ایده جالب برای مجاورت فضای نشیمن و غذاخوری

۴- نقش فرش در فضای نشیمن و تطبیق صندلی ها

در این خانه، فضای نشیمن توسط فرشی که بر روی آن قرار گرفته، مشخص شده است. فضای غذاخوری نیز در گوشه قرار گرفته و صندلی های بخش غذاخوری در فضای نشیمن نیز استفاده شده است تا هماهنگی و تطبیق بین دو فضا برقرار شود.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده جالب برای مجاورت فضای نشیمن و غذاخوری – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *