لاوندر یا اسطوخودوس یکی از گیاهان بسیار دوست داشتنی با تعداد بیشماری مصارف در فنگ شویی است. داشتن دسته های لاوندر خشک در اطراف منزل شما می تواند مفید باشد و اغلب استفاده از آن را به روش های خلاقانه به شما منتقل می کند. ۴ ایده برای استفاده از لاوندر در فنگ شویی

۱- نمایش دسته های لاوندر

آسان ترین راه برای بهره‌ مندی از وجود لاوندر در خانه شما نمایش آن به روشی است که با دکوراسیون و سبک خانه شما مطابقت داشته باشد. توصیه می شود که دسته های لاوندر خود را در قسمت های سفید و سرامیکی و در اندازه های مختلف به نمایش بگذارید، فقط به این دلیل که خلوص رنگ سفید می تواند به فنگ شویی کمک کند. اما شما انتخاب می کنید چه چیزی برای خانه شما بهتر است. در فنگ شویی، شما می توانید لاوندر را در هر نقطه نمایش دهید، از اتاق خواب گرفته تا حمام، هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد.

4 ایده برای استفاده از لاوندر در فنگ شویی

۲- از لاوندر در دکوراسیون استفاده کنید

همچنین می توانید از ساقه های لاوندر در وسایل تزئینی مختلف در اطراف خانه خود استفاده کنید. قرار دادن دسته لاوندر در گلدان و گذاشتن آن روی میز قهوه و همچنین ساقه های آن در اطراف شمع های بزرگ برای تزئین، گزینه های مناسبی هستند. شما فقط هنگام استفاده از لاوندر در دکوراسیون منزل به خلاقیت خود محدود می شوید، بنابراین بازی و لذت بردن از آن را احساس کنید!

4 ایده برای استفاده از لاوندر در فنگ شویی

۳- کیسه های لاوندر درست کنید

کیسه های لاوندر راهی بسیار آسان برای بهره مندی از رایحه آن در طول سال است. همه چیزهایی که شما به آن نیاز دارید یک کیسه کوچک، ترجیحا از پارچه طبیعی (پنبه یا ابریشم) است، آن را با لاوندر پر کنید و در کمدهای ملافه خود، زیر بالش، کیف مسافرتی و غیره داشته باشید. حتی می توانید یکی را برای لباسشویی خود تعیین کنید و از آن در خشک کن استفاده کنید. فقط حتماً آن را محکم ببندید تا کیسه باز نشود. اگر چه برای این منظور معمولاً بهتر است از اسانس لاوندر استفاده شود نه گل های خشک. چند قطره مایع اسانس لاوندر را روی یک توپ نخی قرار دهید، توپ را در یک کیسه کوچک قرار دهید، آن را گره بزنید و از آن در خشک کن استفاده کنید تا به لباس های شما عطری دلپذیر ببخشد.

4 ایده برای استفاده از لاوندر در فنگ شویی

۴- استفاده از شمع های معطر لاوندر

یکی دیگر از راه های بسیار آسان برای بهره مندی از رایحه لاوندر در خانه شما (به خصوص اتاق خواب) سوزاندن شمع های معطر شده با اسانس لاوندر است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی با اصول فنگ شویی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ ایده برای استفاده از لاوندر در فنگ شویی طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *