برای کسانی که از رنگ سفید کابینت های خود در آشپزخانه خسته شده اند، پیشنهاد می شود که یک رنگ کلاسیک دیگر، همچون رنگ سیاه را برای کابینت هایشان در نظر بگیرند. کابینت های مشکی گزینه زیبایی هستند که بیشتر از سفید ساده باعث جذابیت آشپزخانه شما می شوند. در ادامه ۴ آشپزخانه با کابینت های مشکی را بررسی می کنیم.

۱- کابینت های مشکی با کاشی سفید در آشپزخانه

در این آشپزخانه بزرگ و پرنور، کابینت هایی به رنگ سیاه و با یک پیشخوان از سنگ مرمر قرار گرفته اند. آنچه باعث می شود تا فضای آشپزخانه متعادل شود، دیوارهای پوشیده شده از کاشی سفید است که رنگ تیره کابینت ها را جبران می کند.

4 آشپزخانه با کابینت های مشکی

۲- آشپزخانه مدرن با کابینت مشکی

در این آشپزخانه، کابینت های چوبی رنگ آمیزی شده به رنگ مشکی و بخش های تشکیل شده از چوب طبیعی، ترکیبی مدرن را به وجود آورده اند.

4 آشپزخانه با کابینت های مشکی

۳- قفسه های چوبی و کابینت های مشکی

در این آشپزخانه، همان طور که مشاهده می کنید قفسه های ساخته شده از چوب طبیعی و دیوار بین کابینتی با طرح خاصی که دارد و همچنین کابینت های مشکی، ترکیبی جالب و یکدست را خلق کرده اند.

۴- چوب طبیعی در دل کابینت های سیاه

این کابینت ها به صورت سفارشی و با رنگ مشکی ساخته شده اند که بخشی از آن را قسمت هایی از چوب طبیعی تشکیل می دهند که لیوان ها و کاسه ها در آن قرار گرفته اند. دیوار بین کابینتی نیز، با کاشی های طرح دار کاملاً مدرن تزئین شده است.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۴ آشپزخانه با کابینت های مشکی – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – کابینت کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *