یک اتاق کم نور اغلب غمناک و بی جان به نظر می رسد. یک طراح داخلی نقش مهمی در انتخاب روش های روشن تر کردن یک فضا دارد. انواع مختلفی از چراغ ها باعث ایجاد طراوت به فضای داخلی می شوند. ۳ راه برای روشن تر کردن فضا از طریق طراحی داخلی

3 راه برای روشن تر کردن فضا از طریق طراحی داخلی

چراغ های رشته ای

چراغ های رشته ای معمولاً ترکیبی از یک سیم مسی نازک و دارای لامپ های کوچک و روشن است. این چراغ ها در تاریکی خیره کننده به نظر می رسند و معمولاً برای اهداف تزئینی استفاده می شوند. می توانید به جای یک لامپ شبانه از آن استفاده کنید تا یک نمای شیک و جذاب به تختخواب خود ببخشید.

شمع معطر

می توانید فضای غذاخوری خود را با شمع های معطر تزئین کنید که زیبایی و عطر خوشایندی را به منطقه می بخشند.

چراغ های LED

چراغ های LED جدیدترین روند در دنیای طراحی داخلی هستند. این چراغ ها به چندین روش برای تقویت نور ظاهر فضاهای شما استفاده می شوند. می توانید از این کار در اطراف تخت خود استفاده کنید و از آن استفاده کنید تا به اتاق خود احساس مدرن و معاصر دهید.

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی۳ راه برای روشن تر کردن فضا از طریق طراحی داخلیطراحی داخلی کاط در استان کرمانطراحی داخلی کرماندکوراسیون داخلی کرمانشرکت طراحی داخلی در کرماندفتر معماری کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *