در یک آشپزخانه لوکس، جزیره همیشه نقطه کانونی است. تهیه یک غذای ایده آل در یک آشپزخانه جادار بسیار راحت است و می تواند محیطی آرامش بخش باشد. طرح های جزیره ای متنوعی از شکل گرفته تا رنگ های مختلف موجود است. شما می توانید با مشاهده ۱۴ ایده جزیره آشپزخانه که در این مطلب آمده است از آنها الهام بگیرید. ۱۴ ایده جزیره آشپزخانه زیبا

این واحدهای چند منظوره که در قلب فضای آشپزی قرار گرفته اند، می توانند بسیار کاربردی و در ظاهر آشپزخانه تاثیرگذار باشند. در صدر فهرست موارد ضروری در اکثر بازسازی های آشپزخانه، یک جزیره بهترین ارزش افزوده می باشد.

یک جزیره فضای پیشخوان را دقیقاً در جایی که شما نیاز دارید اضافه می کند; در نقطه محوری بین مناطق پخت و پز و آماده سازی غذا در آشپزخانه شما که می تواند به وسایل و لوازمی مانند سینک ظرفشویی و اجاق گاز یا چهارپایه ها برای غذاخوری مجهز باشد و به مرکز فعالیت تبدیل شود.

14 ایده جزیره آشپزخانه زیبا

14 ایده جزیره آشپزخانه زیبا

14 ایده جزیره آشپزخانه زیبا

14 ایده جزیره آشپزخانه زیبا

مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه دکوراسیون داخلی کاط آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی در کرمان است.

لینک خارجی

کلمات کلیدی: مقالات دکوراسیون داخلی مقالات طراحی داخلی – ۱۴ ایده جزیره آشپزخانه زیبا – طراحی داخلی در کرمان – طراحی داخلی کرمان – دکوراسیون داخلی کاط کرمان – شرکت معماری در کرمان – مجموعه معماری کاط کرمان – شرکت طراحی داخلی در کرمان – دکوراسیون داخلی کرمان – هلدینگ ساختمانی کاط – شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در کرمان – دفتر معماری در کرمان – شرکت ساختمانی در کرمان – طراحی داخلی آشپزخانه – دکوراسیون داخلی آشپزخانه – طراحی داخلی آشپزخانه در کرمان – دکوراسیون داخلی آشپزخانه در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *